• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ADMINI na serwie

Witam piszę otóż tego posta ze względu na to iż gram na serwie nie całe 3 dni, adminów brakuje lub ich nie ma bo na serwerze only DD2 (cs go) jest porażka co to sie tam dzieje. Chodzi mi o to, że średnia graczy wam spada ze względu na to iż cały czas ktoś tam gra na cheatach. W przeciągu 3 dni zauważyłem takich osób około 5-6 a adminów nie ma. Proszę zróbcie jakiś nowy nabór na adminów bo to az smutno, przychodzisz pograc a serwer swieci pustką bo wejdzie jakis cheater i lata na AUTOBH i w powietrzu głowy wali. Domyśliłem się, że posiadacie dział do zgłaszania cheatów aczkolwiek jaki to ma sens jak adminów tam nie ma. Proszę rozważcie jakąś dodatkowę alternatywe w postaci naboru bo wam ludzie pouciekają a serwer jest fajny.
Odpowiedz
A kolega widział to? Uśmiech http://www.naotwocku.pl/Thread-Darmowy-a...-os%C3%B3b

Cały czas szukamy adminów Uśmiech

Odpowiedz
Witam, witam. Chciałam poinformować, że ogłoszenie o naborze na admina naszego serwera jest już ok. od roku, wyświetla się również co jakiś czas na serwerze podczas rozgrywki. Jeśli tak bardzo Ci zależy to zapraszam serdecznie do składania podania na admina! ? Admini są, jednak nie jesteśmy w stanie przesiadywać na serwerze 24 godziny na dobę, prawda? ? Jest nas mało dlatego niestety będą zdarzać się przykre sytuacje, jednak staram się nawet utrzymywać prywatny kontakt z graczami serwera, by móc kontrolować sytuację na odległość, jednak również nie zawsze ma mnie kto poinformować, że coś się dzieję na serwerze. Tak więc, podanie na admina na forum!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu