• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akcesoria komputerowe 2017 do gry w CS:GO by ScAniX

Witajcie użytkownicy forum jak i przeglądający temat goście. W tym temacie przedstawię wam moje akcesoria które mam już ponad rok i spisują się wyśmienicie. Więc zaczynamy!

Klawiatura
[Obrazek: steelseries_apex.png]

Moją obecną klawiaturą jest SteelSeries Apex Gaming  LINK DO SKLEPU KLIK.
Jest to klawiatura membranowa z programowalnym podświetleniem RGB (około 16mln kolorów) w czarnym kolorze wytrzymałego plastiku. Dodatkowo producent postarał się o zdrowie użytkowników klawiatury dodając podpórkę pod nadgarstki , dzięki czemu przyjemnie się gra długimi godzinami Uśmiech. Znajdzie na niej również programowalne 22 dodatkowe przyciski oraz standardowo blok numeryczny. Moim zdaniem jest to świetna , dosyć cicha i wygodna w użytkowaniu klawiatura. Moja ocena 9/10.

Słuchawki
[Obrazek: hq720.jpg]

Kolejnym akcesorium mojego zestawu są słuchawki a konkretnie HyperX Cloud (Black) LINK DO SKLEPU KLIK.
Słuchawki te zostały zaprojektowane specjalnie do profesjonalnego grania i wyposażone w super miękki, wyściełany kabłąk, poduszeczki z pianki z pamięcią kształtu oraz nauszniki ze sztucznej skóry, dzięki czemu można komfortowo grać przez długie godziny. Doskonała jakość dźwięku oraz dobre wygłuszenie pozwalają wciągnąć się do świata gier bez dźwięków z zewnątrz. Bardzo serdecznie polecam te słuchawki do 350zł. Moja ocena 10/10.

Mysz komputerowa
[Obrazek: 7VJuIL1.png]

Przyszła kolej na mojego gryzonia a jest nim Zowie FK1 LINK DO SKLEPU KLIK.
Zowie FK1 jest wyposażona w jeden z najlepszych sensorów na rynku (AVAGO 3310), dzięki czemu jest wybierana przez wielu profesjonalnych graczy. Została ona wykonana z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu myszka trzyma się pewnie naszej dłoni oraz jest miła w dotyku ^^. Bardzo świetnie mi się na niej gra już od roku. Z czystym sumieniem mogę jej dać 10/10 oraz zachęcić do zakupu Oczko.Na koniec warto dodać że myszki Zowie FK zostały stworzone przy udziale Filipa "Neo" Kubskiego znanego polskiego gracza sceny Counter Strike.

Podkładka pod mysz
[Obrazek: 09782d5df0191797594ac0f843dff278.jpg]

Ostatnim przedmiotem moje zestawu jest Podkładka SteelSeries Qck+ Navi Splash Edtion LINK DO SKLEPU KLIK
Podkładka zapewnia płynne sterowanie myszą optyczną jak i laserową. Spód wykonany z gumy, zapewniając stabilność podczas pracy. Podkładka wykonana z mikrowłókien poprawiając jej właściwości oraz łatwość czyszczenia. Mogę dodać że mysz sama "jeździ" po tej podkładce Duży uśmiech

Zapraszam do komentowania mojego sprzętu. Co wam się podoba najbardziej? Duży uśmiech
[Obrazek: 9xJOlGL.png]
[Obrazek: AQRMUcg.gif]
Jeśli pomogłem Dodaj Punkt Reputacji! 
Odpowiedz
Zowie FK kozaczek ^^

Odpowiedz
Klawiatura kozak Duży uśmiech
Odpowiedz
Kupiłeś takie drogie akcesoria jak ja mam za 10 zł klawiaturę i śmiga jak za pewne twoja, myszka to samo. Podkładką mnie rozwaliłeś taka droga podkładka!... to ja już wole gazetę lub kawałek jakiegoś materiału położyć no w ostateczności kupić taką samą jak twoją ale podróbkę za 10 zł. Jedynie zgodzę się z twoimi słuchawkami bo micro pewnie głośne i dobrze słychać.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu