• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BAN "AIMWARE.NET

Twój nick:AIMWARE.NET
Nick admina:svq czy jakos tak
Opis sytuacjiJęzykisalem ze posiadam legit aimbota i silenta ;} + pisalem do tego ze sprzedam cheaty za 5$ undetected i all to byl fake, poniewaz jak by mnie osoba dodala i chciala kupic cheaty to chialem napisac "Chcialas cheatowac kurwo ? Wypierdalaj noobku"
Link do dowodów (opcjonalnie): Serwer OnlyDD2 CS GO http://www.naotwocku.pl/source-bans/?p=b...mid&Submit
IP/SteamID:87.206.219.53 STEAM_1:0:134540960 No nie powiem, zalapal sie admin na prowo :_) I nw dlaczego ban za aimbota ;}
inaczej: FAkowalem ze sprzedam/Posiadam Cheaty I po 2 baniach na dd2 dostalem bana :-)
Odpowiedz
Według mnie ban jak najbardziej słuszny. Nie mamy pewności że naprawdę chciałeś zrobić tak jak napisałeś.

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
Odpowiedz
^Akurat można mu zaufać. Za 5$ to możesz jedynie skiny kupić Duży uśmiech
Odpowiedz
(01.09.2016, 13:38)Hools napisał(a): Według mnie ban jak najbardziej słuszny. Nie mamy pewności że naprawdę chciałeś zrobić tak jak napisałeś.

BAN byl za "aimbota" to dlaczego sluszny ;-)?
Odpowiedz
Powinienes dostac conajmniej tydzien za samo poczucie humoru Uśmiech
A skoro wszedles na serwer csa z nickiem reklamujacym popularna strone z cheatami przy okazji spamujac, ze sprzedajesz cheaty to osobiscie pozbylbym sie Ciebie profilaktycznie Uśmiech
Odpowiedz
Sam sobie jesteś winien, kwestia svq lub opiekuna serwera czy będzie chciał skrócić Ci bana.

Odpowiedz
no to gg ale ban byl za "aimbota" nie za sprzedawanie cheatow wiec nie rozumiem nice ;}
Odpowiedz
Witam. Chwalił się sam czy nie chce kupić każdego + mówił że nie ma wh tylko silenta Oczko

Nic nie mam zamiaru skracać jeżeli jest się mało inteligentnym człowiekiem to sorry. Jeżeli miałbym w konsoli taka opcję to dałbym nie łap za słówka bo to nic Ci nie da . Pozdrawiam

PS: Kilku ludzi z serwera do mnie pisało w tym momencie akurat mnie nie było jak się każdemu żalił że 5$ masz wszystko itd ... Przykro mi więcej w takim razie jeżeli sobie żartujesz to uważaj co mówisz ja jestem tutaj od pilnowania porządku na serwerze a jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do tego lub ktoś inny zapraszam do napisania na mnie skarbi Oczko. Pozdrawiam serdecznie svQ
Odpowiedz
(02.09.2016, 23:20)svQ napisał(a): Witam. Chwalił się sam czy nie chce kupić każdego + mówił że nie ma wh tylko  silenta Oczko

Nic nie mam zamiaru skracać jeżeli jest się mało inteligentnym człowiekiem to sorry. Jeżeli miałbym w konsoli taka opcję to dałbym nie łap za słówka bo to nic Ci nie da . Pozdrawiam

PS: Kilku ludzi z serwera do mnie pisało w tym momencie akurat mnie nie było jak się każdemu żalił że 5$ masz wszystko itd ... Przykro mi więcej w takim razie jeżeli sobie żartujesz to uważaj co mówisz ja jestem tutaj od pilnowania porządku na serwerze a jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do tego lub ktoś inny zapraszam do napisania na mnie skarbi Oczko. Pozdrawiam serdecznie svQ

Ale ty jestes smieszny XDD Od ciebie dostalem bana za aimbota a teraz gadacie za sprzedawanie cheatow? I tak mi tak naprawde nie zalezy na serwerze waszym. Tylko napisalem to jebane ub bo kolega tam gral ;-) Pisalem sobie popisalem, zabronisz? jestes smieszny, jestes tu miesiac i myslisz ze all mozesz? Dasz mi bana za aimbota, a piszecie ze o sprzedawanie cheatow nawet tych co nie kupisz za 5$ wiec po prostu rak detected, polecam ;-)

(02.09.2016, 23:20)svQ napisał(a): Witam. Chwalił się sam czy nie chce kupić każdego + mówił że nie ma wh tylko  silenta Oczko

Po prostu widac max masz "golda"  i teraz chcesz sie usprawiedliwic jaki ty to dobry jestes, ban za aimbota to znaczy ze jednak nie powinienes miec adma jak cheatow nie odrozniasz ;-)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu