• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ban oraz odebranie adminsitratora

Cześć chłopaki po raz kolejny. Jako że przywiązuję się do serwerów na którym gram długi czas i znajduje naprawdę fajnych kumpli, wnioskuję o odebranie mi administratora oraz zbanowanie mnie permanentnie jako że nie zasługuje na miano gracza a co dopiero administratora tego serwera. Odnosząc się po raz kolejny do petycji/skargi strajgera przyznaje się że admin został przeze mnie nadużywany slapami/ groziłem graczom serwera banem. Po prostu zajawiłem się na bycie surowym. Może to znak że powinienem przestać grać w takie gry bo mnie to jedynie pogarsza... Jeszcze raz przepraszam wszystkich których w jakiś sposób uraziłem a w szczególności STRAJGERA bo to naprawde spoko ziomek a ja go zawiodłem na pełnej linii. 

Po raz kolejny przepraszam . Trzymajcię się. Smutny
(29.02.2016, 23:04)Łapiszon napisał(a): Cześć chłopaki po raz kolejny. Jako że przywiązuję się do serwerów na którym gram długi czas i znajduje naprawdę fajnych kumpli, wnioskuję o odebranie mi administratora oraz zbanowanie mnie permanentnie jako że nie zasługuje na miano gracza a co dopiero administratora tego serwera. Odnosząc się po raz kolejny do petycji/skargi strajgera przyznaje się że admin został przeze mnie nadużywany slapami/ groziłem graczom serwera banem. Po prostu zajawiłem się na bycie surowym. Może to znak że powinienem przestać grać w takie gry bo mnie to jedynie pogarsza... Jeszcze raz przepraszam wszystkich których w jakiś sposób uraziłem a w szczególności STRAJGERA bo to naprawde spoko ziomek a ja go zawiodłem na pełnej linii. 

Po raz kolejny przepraszam . Trzymajcię się. Smutny

Po tym co łapiszon powiedział na serwerze i przedstawił w tym oto poście stwierdzam iż powinna mu się należeć druga szansa pomimo tego jak się zachowywał myśle ze zrozumiał swój błąd i się poprawi Uśmiech))))
9) Zakazuje się tworzenia tematów "pożegnalnych" nie wnoszących nic do spraw serwerów bądź forum. Odejście ze stanowiska itp. nie może być adorowane w postaci tematu.
Do archwium/zamykam.
[Obrazek: bqfzSW3.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu