• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bugowanie betów :D

Sieeemanko ;D 

Było fajnie, Ci którzy się zorientowali mogli zaczynać przegraną rundę z 16 000, ale chyba trzeba to przerwać Duży uśmiech

Tak więc , na duście zaczynamy oczywiście nożówką, tyle że wraz z nożem dostajemy 16 k . Wtedy też działa plugin na betowanie, więc sprytny graczol może sobie szybko po śmierci na nożówce betnąć pratycznie za darmo , bo za kasę z nożówki, całe 16 tyś na tt lub ct, a w następnej pistoletówce postarać się wygrać/przegrać rundę zależnie od tego na kogo postawił Duży uśmiech

Jako tako na pluginach do csa się nie znam, ale domyślam się że wystarczy po prostu zmienić kwotę jaką gracze dostają na nożówkę na 0 i problem zostanie rozwiązany :Duży uśmiech

Tak więc, było fajnie przez chwile mieć 16 tyś na początek, no ale jako że to bład wypada to zlikwidować :Duży uśmiech To już zostawiam osobom będącym w stanie to zrobić, aktualnie mało osób o 
tym wie, więc nie jest to jakiś problem na dużą skale ;p  

Pozdrawiam serdecznie, Soczuś Duży uśmiech
Odpowiedz
Haha pomysłowy bug Duży uśmiech ale tak, wystarczy tylko zmienić cvar dotyczący kasy na rozgrzewce Uśmiech

I jeszcze +rep dla Ciebie
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Odpowiedz
W sumie można to naprawić ;d.
A takie piękne to było jak ludzie dziwili się, że była autokampa w 2 rundzie c:.

+rep
Odpowiedz
Zabijając 4 w pierwszej rundzie też możesz mieć już w 2 AWP tylko trzeba zabić Duży uśmiech.
Problem jest już naprawiony jbc ;D
Odpowiedz
Póki co wyrzuciłem plugin z betami. Ostatnio mam dosyć napięty grafik, wiec nie miałem zbytnio czasu żeby to naprawić, dlatego zrobiłem tak na szybko żeby ludzie się nie denerwowali. Jutro będę miał troszkę czasu, więc postaram się to naprawić. Uśmiech
[Obrazek: bNfwaKY.gif]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu