• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bulle [t] Screeny

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Nie Mam Dzwieku : ( .
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : MagicznyGrzegosz123456789
[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na forum '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://www.naOtwocku.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 43100863 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 178.36.157.51 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Ogółem temat jest jednoczesny ze skargą na admina. Wpierw wszedłem na dust2_long. Kiedy pojawiło się 4 graczy na serwerze admin, który cały czas siedział na spekcie i korzystał z amx_say pisząc jakieś pierdoły, zmienił mapę na cs_wiocha. Jeden z graczy (Kaban bodajże) napisał : ,, Co ty tak ciągle zmieniasz te mapy? " Widocznie dość częsty incydent. Dobra, trudno, pograłem sobie na tej mapie gdzie admin rzucał hejka od razu na ścieżkę zabijając przy tym często 1-2 graczy na rundę. Po ok. 5min. wszedł na spekta. Uznał chyba, że zrobi jak najszybciej screeny, bo prawdopodobnie chciał dalej sobie expić - stwierdzam to po tym, że minęły może 2 rundy jego obczajania na spekcie dopóki nie dostałem bana.

Odbanowany + czekam na wypowiedź admina banującego.

ok myslałem ze ty masz wh i nie wedziałem ze to ty sorry raz jeszcze więcej to sie nie powtórzy Uśmiech
A co z zarzutem nadużywania admin chat'a oraz częstą zmianą mapy? Oczko

Trochę mało profesjonalne zachowanie z twojej strony (oczywiście tą wypowiedź kieruję do admina banującego), ogólnie przeglądając twoje podanie widzę że robisz bardzo dużo błędów, ale mniejsza z tym, co to za wyjaśnienie "ok myslałem ze ty masz wh i nie wedziałem ze to ty sorry". Swojego czasu bardzo dużo adminowałem i przeglądałem wątki o UB, ale nigdy nie widziałem by administrator banujący się tak tłumaczył, nie że Cię nie lubie i że chce Cię pozbawić posady, bo lubię Cię bardzo, ale myślę że powinieneś się trochę ogarnąć, bo patrząc na twoje wypowiedzi jestem troche załamany. Oby takie sytuacje więcej nie miały miejsca, bo gdy każdy będzie tak banowany, bo "myślałeś" że ma WH to na serwerze nie będzie wcale graczy, bo nikt nie chce grać na serwerze gdzie admin co chwila się bawi. Także weź się w garść Uśmiech Pozdrawiam Uśmiech
dostałem nauczkę to się więcej nie powtórzy Hajmusie i jeszcze raz cie przepraszam Bulle :3
Ok, zobaczymy jakie wnioski zostaną wyciągnięte. Zamykam

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu