• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co tam słychać? W świecie cs:go!

[Obrazek: 9u1q1tX.gif]

Początek newsów zaczniemy od śmiesznej akcji, która zdarzyła się w dzisiejszym(11.05.2016r.) spotkaniu Astralis vs Opticgaming na turnieju ESL Pro League Season 3 Finals. W pierwszej rundzie drużyna terrorystów nie dostała bomby.

Liga ESL postanowiła założyć esportowy związek o nazwie WESA(World E-Sport Association). W jej skład mają wchodzić zawodowe teamy, oraz pracownicy ESL. Początkowo użytkownicy wielu forów internetowych podejrzewali, że może być to grupa mająca ustalać przyszłość Counter Strike Global Offensive, ale zaprzeczyli temu analitycy gry. Następnie uważano, że może to być nowa liga zrzeszająca wybrane drużyny, lecz i ta opcja prawdopodobnie odpada. Ostatecznie analizując wypowiedzi graczy i członków WESA możemy wywnioskować iż ta organizacja, będzie w posiadaniu znaczącego głosu w nadchodzących esportowych eventach i akcjach.

[Obrazek: 1WmEODb]

Virtus.Pro po ciężkim meczu z EnVyUs przerywa złą passę przegranych i zadaje klęskę przeciwnikom wynikiem 2:1. Czy to powrót naszych rodaków?

[Obrazek: vp1.png]

Henrik 'FeTiSh' Christensen były zawodnik Dignitas powraca na scenę esportową w drużynie The Imperial - niedawno powstałej duńskiej organizacji.

[Obrazek: 1424016564.1713.jpeg]

Johannes "tabseN" Wodarz poinformował wszystkich, że odchodzi z drużyny PENTA. Gdzie przejdzie młody talent?

[Obrazek: 1458311468.5432.jpeg]

Aleksandr "s1mple" Kostyliev również powraca! Ukrainiec zasili teraz szeregi Worst Players. Życzymy powodzenia Uśmiech

[Obrazek: 1456614000.2608.jpeg]

Polski team złożony z: innocenta, micha, szpera, mouza i minisa odchodzi z CSGOLOUNGE. Zawodnicy nie zdradzają powodów ani planów na przyszłość. Ostatni ich mecz w tej organizacji zobaczymy podczas turnieju - DH Tours minor.

[Obrazek: 7e2c78f097f078e1c65c90e76c138957-650-80.jpeg]

Źródło zdjęć: HLTV.org
Artykuł został napisany przeze mnie. Nie jest kopią innych prac. Przygotowanie go jako wpisu na forum zajęło mi trochę czasu, więc jeżeli spodobała Ci się moja praca możesz zostawić + repa Uśmiech
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Odpowiedz
Simpla szkoda bo z topowych teamów przeszedł do poziomu niżej według mnie. No ale hajs pewnie się zgadza.

Odpowiedz
Ładnie i treściwie
Odpowiedz
Fajne Duży uśmiech

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
Odpowiedz
Ciekawe i starannie wykonane.
[Obrazek: 41dzt4H.gif]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.