• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czas Próbny

Proponuję żeby każdy nowo przyjęty admin dostawał uprawnienia na okres próbny bo to co się dzieje na serwerze dr przechodzi ludzkie pojęcie, dziękuje i Pozdrawiam
Większosc aktualnie Adminów dostaje okres próbny 7 dni Oczko
[Obrazek: tumblr_lyszyd64hB1r1t4wmo7_400.gif]
Stary na to nie ma co zwracać uwagi oni robią syf i mają pretensje przeważnie do mnie Duży uśmiech
Wszyscy nowi Admini spisali się bardzo dobrze. Co się takiego niby złego na serwerze dzieje bo ja chyba ślepy jestem Uśmiech
@Adnelon wydaje mi się że jako jeden z tych adminów nie powinieneś sie wypowiadać w jaki sposób spisywali się administratorzy. Od tego są gracze wyrażające takową opinie.
Moim zdaniem, aby być administratorem trzeba ogarniać bunnyhopa, ponieważ zauważyłem, że niektórzy admini gdy padną od razu to może dzień dziecka? Albo grawitacja. Proszę was to jest żenujące.
@up zgadzam się z Karriganem dużo adminów tak robi.

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
Ale dzień dziecka jest maksymalnie 3 razy na mape. Czy mam przez to rozumieć, że jest to przekraczane?
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Ja tam słyszałem od jakiegoś admina ze resp jest 3 razy na rundę kek

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
Jest 3 razy na mapę, ja ostatnimi czasy wchodzę w nocy jest może z 11 graczy więc wtedy daje trochę więcej niż 3, ale nikt z tego problemu nie robił, jak grałem w dzień to raczej nie widziałem żeby było więcej niż 3 respy na mapę, maks do 4 dochodziło, albo jak jakiś admin wbijał i przykładowo były 3 respy to on wtedy nie wiedząc dawał 1-2 respy.
[Obrazek: b_560x95.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu