• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czas stania na respie terro.

Cześć. Mam taką propozycję aby wdrożyć czas maksymalny przebywania na terro.
Często jest tak, że pozostaje tam 8 terrorystów na 4 antyterrorystów i antyterroryści chcą np. chcą wrócić przez resp terro z bs'a b na bs A, lecz jest to niemożliwe, ponieważ często gęsto zdaża się tak, że na respie terro kampi zawsze 1 terrorysta z awp, który siedzi od początku aż do nawet 0:40.

Prosiłbym o wprowadzenie według mnie mądrego limitu czasowego - do 1:30 Uśmiech
Dla mnie jest to niepotrzebne. Wprowdadzenie czgoś takiego, zakłóciłoby balans sił pomiędzy stronami. Dla mnie sprawa jest prosta, skoro terro kampi na respie, to na nich czekaj, bo to oni mają przyjść i to oni przegrają rundę, jak nie przyjdą. W sytuacji, którą opisałeś, ten terro pilnuje żeby nikt nie wszedł na plecy jego kolegom, dlaczego niby robi źle? Duży uśmiech
[Obrazek: bNfwaKY.gif]
Wiesz, jednak plecy zawsze patrzy kilku na długiej, a kampiący terro przy 8 zawodnikach w ich drużynie na spawnie to przesada przy czasie 0.30-0.40
Może ktoś jescze się wypowie? Duży uśmiech
Moim zdaniem taki zakaz jest bez sensu. Gościa kampiącego na respie można łatwo zabić Język A takie coś byłoby ciężkie w kontrolowaniu. Tak jak powiedział hajty, można też poczekać i terro przegra runde Duży uśmiech
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Bardzo przesadzona wypowiedz 8 na TT to nigdy nie widziałem. Zgadzam się z chłopakami nie ma sensu takie coś Ct ma na celu bronienia BS a nie raszowanie TT jeżeli to robisz i dlatego ten temat to chyba twój błąd a nie tych co stoją na spawnie.
Moim zdaniem nie potrzebne Oczko
Pozdrawiam svQ
Dzięki za propozycję, ale niestety ją odrzucam. Duży uśmiech

Zamykam!

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu