• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Danio Admin

• Imię: Daniel

• Nick: Danio # Love Olcia <3

• Steam ID: STEAM_1:0:38981873 

• Składka (Tak/Nie): Tak

• Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie): Tak

• Miejscowość: Mała Wieś "Wsiok" 

• Kontakt: telefon: 787617691, skype: lee93131 gg: 560552 steam: Danio # Love Olcia <3

• Doświadczenie w administracji serwerem: Duże, byłem adminem na innej sieci na dwóch serwerach, only dd2 i JailBreak, miałem szanse na zostanie opiekunem na obu tych serwerach, lecz sprawy potoczyły się tak, że odszedłem z tamtej sieci. Była pewna grupa, która się wywyższała, i doszło do tego, że większość ekipy odeszła.

• Znajomość SourceMod'a (komendy admina): Znam je wszystkie, z racji tego, że miałem admina. Patrz punkt wyżej ^.

• Dlaczego chcesz mieć admina?: Ponieważ, brakuje adminów na serwerze, wczoraj jak grałem, "cheater" biegał sobie bez karnie, dopiero Hajmus wbił i się nim zajął. Rangę posiadam Legendary Eagle, więc chyba potrafię odróżnić gracza, który "cheatuje" a który po prostu strzela "dobrze". 

• O sobie: Pisałem to już wiele razy, swoje obowiązki wykonuje do końca i sumiennie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć o mnie rzeczy prywatnych, to zapraszam pw, bądź do tematu w dziale przywitanie ;D.
    Pozdrawiam Danio.
Czekam do jutra do 15:00 na opinie innych Oczko

Spoko ziomek, nada się na admina + odróżnia dobrego gracza od czitera
Nie mam zastrzeżeń na tak
Jestem na tak. Jedyne co mnie irytuje to to, że po 2 godziach gry na serwerze stwierdzasz, że brakuje adminów. Akurat tak trafiłeś, że nie było admina i był cheter. Ja z Mazim jesteśmy bardzo często.
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Twoje podanie zostało pozytywnie rozpatrzone.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post.

Z pozdrowieniami,
Zespół naOtwocku.pl

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu