• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Darcie się dzieci i ogół

Witam,

Dzisiaj postanowiłem zmienić trochę klimacik i zagrać na serwerze dd2, po połączeniu z serwerem, praktycznie momentalnie zostałem przywitany przez drące się dziecko, nagrałem demo które jest do pobrania niżej, to jest pierwsza i najważniejsza sprawa, drugą sprawą jest resetowanie mapy po zakończeniu meczu, tego tutaj nie widzę a przez to że mapa się nie resetuje wiesza się drop, tzn po kilku zakończeniach mapy zaczyna pokazywać że daje ten sam drop tym samym graczom co dawało po wcześniejszym meczu, kolejną sprawą są te roundsoundy, nie wiem kto je robił ale ta jakość zabija, kaleczy uszy i bębenki w uszach, oczywiście nie wszystkie, kolejną sprawą są wulgarne nicki, są one zarówno wykorzystywane na serwerze dd2 jak i deathrun, prosiłbym o dodanie wpisu/pkt w regulaminie o treści "Zakaz używania nicków z wulgaryzmami" nie musi to być ten tekst, chodzi o to żeby było coś podobnego zakazującego wulgaryzmów w nickach, to chyba tyle z tego co zauważyłem, przyda też się większa ilość administracji/slotów na serwerze, bo 16 slotów to trochę mało jak na dd2, a co do administracji to grając dzisiaj przez krótki czas nie zauważyłem ani jednego administratora.

Demo: http://89.36.214.129/dziecko.dem - wgrane zostało na moją maszynę z najlepszym łączem jaki mam.

Jak Odtworzyć?: wejdź w folder z zainstalowaną grą, następnie folder csgo (Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo) wrzucasz plik który podałem wyżej do pobrania, odpalasz cs'a, włączasz konsolę i wpisujesz "playdemo dziecko" to tyle.
Pozdrawiam.
[Obrazek: b_560x95.png]
Moim zdaniem przyczyną tych dzieci jest brak perm mutów na dd2. Roundsoundy najwyraźniej tylko Tobie się zbugowały. Grałem sporo na dd2 i rs były super i nie było żadnych problemów, gadałem też o nich z graczami i nikt nie miał takich "zakłóceń".
Uważam, że 16 slotów jak na dd2 jest idealną ilością. Później przy większej ilości gra robi się nieprzyjemna.

Co do adminów to sieć nie ma za bardzo wpływy na to Język
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Ja mam także zbugowane RSy odtwarza może 2 piosenki tylko Oczko postronie CT nie wiem jak w T ale wydaje mi się że w terror więcej jest Duży uśmiech
źle mnie zrozumieliście, nie chodzi mi o brak odtwarzania muzyki tylko o jakość muzyczną roundsoundów
[Obrazek: b_560x95.png]
A ten Permmute będzie naprawiany czy coś ?!

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu