• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Inne gry

Jak w temacie Duży uśmiech W jakie inne gierki poza CS'em pykacie? Może okaże się, że pykamy w to samo. U mnie Diablo 3, Hots no i przeglądarkowo czasem gram w Forge Of Empires bo ma klienta na androida Oczko

Odpowiedz
Hero Zero xD
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Odpowiedz
Minecraft Kappa żałuje ze znowu sprobowalem w to zagrac bo niestety mi sie spobało :I ale w 5 z kumplami to jednak troche inny klimat ma Duży uśmiech if u know what i mean ...

A mobilnie to sobie pogrywam w plemiona Uśmiech
Odpowiedz
Ja jeszcze ClashOfClan Duży uśmiech w minecraft jak jest ekipa to fajnie można pograć Duży uśmiech
Odpowiedz
Minecraft Dajcie spokój panowie ; ) to nie gra dla ludzi +14 xd . Moje zdanie to dobre dla dzieci które maja po 9/ 10 lat gdzie można się klepać i klocki zbijać Oczko
Bez obrazy dla grających .
WITAM
Nie będę tolerował oszustów

Odpowiedz
Ja gram w naruto, coda mw3, lego wszystkie przeszdlem oprocz tego marvela i parku jurajskiego(nie mam), fifa 14 i to wszystko na xbox
Odpowiedz
Głównie grałem w lola, 4 lata, max w ranku 250 w europie :3 Poza tym kiedyś ostro pogrywałem w minikrafty, skonczyłem z nim 3 lata temu, miałem też fajną serwerownię w miare znaną, nie wiem czy ktoś kojarzył minecraftpolska.pl x) Ale koniec o tych klocach, oprócz tego często pogrywałem w jakieś fify i nba z serii 2k, polecam kosza na kompa czy konsole od nich, poezja Duży uśmiech No i czasem jakieś gta :3 Ale głownie lol pod kątem turniejii swego czasu, teraz miałem niezła przerwę i wracam do formy ^^
Odpowiedz
Grałem na minecraftpolska xD
Odpowiedz
Mówimy o tym samym serwerze? Duży uśmiech Nie mówie o tym serwerze patryka, pamietam jak każde dziecko wchodziło i sie pytało czy to jego serwer x) (ten ytber) Teraz on ma domenę , tego co pamietam miałem freebuild, creative, frakcje i arene Duży uśmiech ale to w koncowej fazie, w ktorym roku grales? Duży uśmiech
http://mazury-hotele.com.pl/
Odpowiedz
Teraz to mi nawet ciężko powiedzieć kiedy to było Duży uśmiech Ale pamiętam, że był taki serwer, chociaż nie grałem tam zbyt często. Głownie hiplay i hardcore XD Słyszałem też o tym youtuberze, ale na pewno przez ostatnie 2 lata nie grałem. Więc chyba to była jeszcze twoja domena Uśmiech
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu