• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Irracjonalność.

A więc jak już pewnie większość wie, nie tylko odebrano mi admina, ale też dostałem permanentnego bana na sieci, co moim zdaniem jest lekko nieuzasadnione, ale nie będę się odwoływał bo nie mam ku temu żadnych powodów, gdyż raczej i tak nie będę już odwiedzał tutejszego deathruna Oczko.Zaczynając od początku,  jak pewnie już wszyscy wiecie założyłem własny serwer, a konkretnie jailbreak. Miałem zamiar go postawić dużo, dużo wcześniej, jednak ustąpiłem, bo Hajmus sam swojego czasu miał założyć jeden, jednak zawiódł wszystkich i odszedł od tego planu, co kosztowało też mnie utratę potencjalnych graczy, bo ustępując hajmusowi straciłem nie jedną osobę, która wtedy chciałaby zacząć grać na jailu, a w przeciągu tego czasu, znalazły już miejsce dla siebie na innych sieciach. W końcu jednak pod prośbami ludzi i też własną ochotą, stworzyłem Jaila z myślą o graczach tej sieci, jednak Hajmus dużo wcześniej oświadczył, że nie przyjąłbym mojego serwera do sieci, więc postanowiłem zacząć od zera z innym graczem tego serwera własny "projekt serwerowni".  Oczywiście jako, że gracze chcieli u mnie zagrać, kiedy dowiedzieli się, że mam własną sieć podałem im swoje IP, a serwer zaczął rosnąć w ludzi, którzy mieli do niego pozytywne wrażenia i radość z gry. Niedługo po tym, czyli wczoraj dostałem bana permanentnego na całą sieć Oczko. Nie wiedziałem, że dostosowywanie się do graczy to przestępstwo, a poza tym, jak mogę "Odbierać graczy" przecież to nie niewolnicy i mają własną wole. Tym bardziej,  że były próby współpracy, ale jak pisałem wyżej, hajmus nie chciał mojego serwera w sieci. Od siebie dodam, że wszystko robiłem pod graczy, zarówno jak i moje mapy, gdzie sugestie  graczy brałem na poważnie np. rainbowland, oraz jako już właściciel swojego serwera reagowałem na prośby graczy z dr, żeby zmutować/zbanować irytujące dzieci. 
Do czego chce dojść? Chce wam zadać pytanie , czy są dla was ważniejsze pełne serwery, czy dobrze bawiący się gracze?Bo to o to chodzi w grach. Jak i samych graczy zachęcam do rozmyślenia szerzej tej kwestii.  Ja swoją opinie o waszym podejściu mam, ale cóż, pozostało mi życzyć wam lepszych i bardziej utalentowanych graczy i adminów.
Wyobraź sobie, że masz swoją firmę. Pewnego dnia zatrudniasz pracownika, on z czasem poznaje twoich klientów i jak działa firma. Później będąc dalej twoim pracownikiem zakłada taką samą firmę w tym samym rejonie. Dodatkowo pyta Cie o pomoc w zakładniu i prowadzeniu firmy. Zaprasza tych samych klientów do swojej firmy. Czy nie zwołnibyś takiej osoby? A no tak przecież dobry klintów jest ważniejsze niż twoja firma i jej rozwój? Absurd...
Tak samo wyglądała ta sytuacja. Ten przykład przedstawia to samo tylko bardziej przejrzyście Uśmiech
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Chyba niezbyt rozumiesz istotę problemu i jego centrum.
Problem w tym, że jako admin wykonałeś kilkukrotnie wykroczenie łamiące regulamin serwera.
Punkt "1. Zakaz reklamowania."
http://www.naotwocku.pl/Thread-Regulamin...a-DeathRun
Zgodnie z obowiązującą tabelą kar jest to najbardziej karane przewinienie na serwerze.
Do 2 tygodni kary. http://www.naotwocku.pl/Thread-Tabela-kar--828
Jest taki zapis w polskim prawie, że gdy prowadzisz firmę to nie możesz pracować w innej o tej samym profilu działalności. Sam wiem, bo to przechodziłem osobiście. Tutaj jest analogicznie.
Twoja osoba jest czynnym zagrożeniem dla zwiększenia popularności naszego serwera co jest raczej oczywiste. Nie mówię tu o czasie gdy np. jesteś jedynym adminem na serwerze bo wówczas robisz co chcesz, że tak powiem i nie ma świadków na potwierdzenie łamania przez Ciebie regulaminu wśród adminów. Sprawa jest o tyle jasna i oczywista iż po prostu nie chcemy by powtórzyła się sytuacja, tego że Wiaderko wchodził na serwer D2 i reklamował swój. To bezsensu. Musimy po prostu dołożyć starań by ktoś nie "pasożytował" na rozkręconym serwerze i nie rozkręcał swojego "na łatwiznę". To chyba oczywiste, tak jak cała ta sprawa.

słowa Hajmusa i gwiazdki obrazują nam sytuację z którą mamy do czynienia w polskim społeczeństwie. Zamiast połączyć siły, lepiej odtrącić i wyeliminować potencjalnego wspólnika a potem zarzucić mu jeszcze że jest zagrożeniem dla firmy. Witajcie w Onionlandzie
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja została odrzucona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post.

Z pozdrowieniami,
Zespół naOtwocku.pl

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu