• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki macie sprzęt ?

Serce 
Piszcie czym się wozicie i jakie są wrażenia Duży uśmiech
No to ja zacznę : Zipp Torros m50 - motorower ( chinol -,- ) .
Jeżeli chodzi o sam wygląd to daje mocne 7/10 Oczko
Natomiast sprzęt jak sie domyślacie to 2/10 ^^ Bez jaj nikomu nie polecam jeżeli chcecie pojechać w dłuższą trase albo pośmigac na polu Język Cały się rozpadł po krótkim czasie użytkowania :d
Ale jak na 50-tke po przerobieniu głowicy i kolanka to całkiem spoko prędkość wyciąga . Niby tylko 80 , ale i tak jest spoko Uśmiech
Odpowiedz
Mój pierwszy pojazd, który mam od roku, jest to Piaggio NRG Power 50 DD (70ccm). Jest zryw i to nie mały, pomimo dużej wagi wyciąga swoje Duży uśmiech Wcześniej z moimi braćmi ciotecznymi (jeden niestety już Ś.P) jeździłem Jawami TS lub komarkami, cudowne niezapomniane chwile kiedy bracia uczyli pasji od najmłodszych lat Uśmiech Najbardziej jestem wdzięczny bratu Ś.P Zbyszkowi Uśmiech Rozwinął to zamiłowanie do motocykli we mnie. Uśmiech
Odpowiedz
Ja miałem jakiegoś "Hegamoto" chińczyka 50', ale po lekkim wypadku na rondzie (prędkość 5km/h) połamał się na kawałki, pocentrował i ogólnie jest na części Duży uśmiech

Odpowiedz
Duży uśmiech 
Hahah Duży uśmiech tak to jest jak się na % jeździ (joke) . Ja ze swoim też przygode na rondzie miałem , a nawet dwie ^^
Raz wyjechałem ze stacji z zakręconym kranikiem i jebitnie na samym środku ronda mi się zatrzymał xD Przez pół godziny próbowałem go odpalić ,aż się zorientowałem ...

A druga 'przygoda' to jak w zimę wystartowałem na rundke po mieście i przed rondem próbując wychamować zaliczyłem koziołka przez kierownice :X A efekt to amorki,plastiki i rączki do wymiany Uśmiech
Odpowiedz
20 cm x) Taki tam śmieszny żarcik he he x)
Miedawno zdałem prawko i jakoby oddziedziczyłem taki sobie skromny samochodzik
Seat Cordoba z 2003 (benzyna/gaz) mała pojemność bo 1.4, ale jako że dopiero jestem początkującym kierowcą spokojnie wystarczy ;D
Zawsze w zanadrzu stoi w garażu rodzinny passacik typowo rosyjski if u know what i mean , oczywiście nie do takiego przeznaczenia Duży uśmiech
Co jak co, ale te passaty to mają kopa ._. Kiedy z seata przesiadam sie do passata 1.9 to czuję takie pierdzielnięcie jakbym jechał kolegi nową bmką x)
No i jest jeszcze ojcowy samochód, ale z tym lepiej nie ryzykować Duży uśmiech
Odpowiedz
Mitshubishi Galant 2,5 V6 '99r. Kombi oraz Honda Hornet '01r. No i tak się wożę i moze wpadnę na Tor
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu