• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KONKURS - zostań Adminem!

#1
Konkurs! Zostań Adminem!
Nagrodą jest status admina serwera CoD na 4 miesiące (bez opłat).

Osoba, która do 26. lutego 2015 zwerbuje graczy, którzy razem z nią spędzą łącznie najwięcej czasu na serwerze, zostanie Adminem - bez żadnych opłat, na całe 4 miesiące!

To proste:
1. Przekonaj nowe osoby, aby w tym wątku napisały nick jednej osoby, która poleciła im serwer - Twój nick. Niekoniecznie muszą być to nowe osoby.
2. Spraw, aby grały jak najdłużej, jak najczęściej. Najlepiej umawiaj się z nimi na gry, sam także bądź na serwerze, aby miały z kim grać.
3. Po dniu 26. lutego zostanie podliczony czas spędzony na serwerze w czasie konkursu, przez Ciebie i Twoją ekipę. Czasy adminów nie liczą się.
4. Czasy przebywania ekipy na serwerze zostaną zsumowane dla każdego uczestnika konkursu.
5. Osoba, która uzyska największą sumę czasów, wygra!Przykład:
Gracz Kontrabasista postanawia wziąć udział w konkursie. Nie jest adminem.
Do tej pory, przed konkursem, grał przez 4 godziny, co nie będzie mu się liczyło do wyniku w konkursie.
Zaprasza do gry na serwerze 5 znajomych: Aligatora, Borowika, Czaplę, Dalekowidza i Eurofirankę. Każdy z nich napisał w tym wątku post o tym, że to Kontrabasista polecił im serwer. Nikt z nich nie grał tu wcześniej.
26. lutego wszyscy mają takie czasy:
*Kontrabasista- 44 godziny,
*Aligator- 1 godzina,
*Borowik- 20 godzin,
*Czapla- 10 godzin,
*Dalekowidz- 15 godzin,
*Eurofiranka- 34 godziny.
W związku z tym wynik Kontrabasisty w konkursie wynosi: 40+1+20+10+15+34 = 120 [godzin] (Od 44-ech godzin Kontrabasisty odejmuje się te 4, które grał przed rozpoczęciem konkursu).
W tym samym czasie Eurofiranka również postanawia wziąć udział w konkursie i werbuje 8 graczy, którzy mają w sumie 106 godzin na serwerze. W takim razie wynik Eurofiranki to 34+106 = 140 godzin.
Byli też inni uczestnicy konkursu, ale mieli gorszy wynik od Eurofiranki. Eurofiranka zostanie adminem na 4 miesiące za darmo. Chyba, że zostanie z czasem dyscyplinarnie pozbawiona tej funkcji za rażące wykroczenia.


A teraz zostały zapisane dotychczasowe godziny każdego z Was, aby zostały porównane z wynikiem uzyskanym pod koniec konkursu.
Niech wygra najlepszy!

Czas start!
Odpowiedz
#2
konkurs zakończony
brak kandydatów, brak zwycięzców
być może kiedyś powtórzymy tę promocję, albo podobną
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu