• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kill streak

Informacja 
Koleja propozycja Uśmiech

Wprowadzenie opcji 'kill streak' .
Polega ona na mozliwosci wykorzystania 'zabójstw pod rząd'. Tzn za 3 kille mamy UAV'a , za 4 Counter UAV'a , za 8 Predator Missle itd. itd. Az do Nuke za 25 killi .
Oczywiscie wartosci mozna pozmieniac.
Bardzo ciekawe, jest to praktycznie gotowe jednak kwestia czy przyjmie się na serwerze Uśmiech czekam na wypowiedzi innych.

nie wiem co to jest uav, ale jestem za killstreakami
Call of Duty bardzo kojarzy się z killstreakami
(08.02.2015, 19:27)czlowiek-kredens napisał(a): nie wiem co to jest uav, ale jestem za killstreakami
Call of Duty bardzo kojarzy się z killstreakami

Uav - taki teges , że Ty albo twój team , zależy jak ustawisz , bedzie na radarze przez 3 rundy widział wrogów .
A Counter Uav , to że likwiduje Uava wrogów .

KS były na każdym codzie , na którym grałem i to bardzo(!) urozmaica rozgrywke .
unikałbym wszelkich rzeczy, które można pomylić z wh
więc uav moim zdaniem odpada
ale na inne killkstreaki byłbym otwarty, dopóki też nie będą takie, że będzie je można pomylić z cheatami
Ale podczas włączenia uava jest dzwiekowe uprzedzenie , więc i admin ma o tym info i można na to zwrócić uwagę . Ale chyba i tak masz rację Zdezorientowany
wyobraź sobie, że co jakiś czas ktoś włącza uav tak, że niemal jest ono ciągle
wtedy co? cheaty on! nie może tak być
No i dobra Duży uśmiech przekonałeś mnie , czyli ks wchodzi tylko bez Uava i Counter Uava ?

Skoro mówisz że przez to można jakoś uniknąć kary i grać na cheatach to proponuje usunięcie też takich perków np.Radar Uśmiech
jest to raczej mało prawdopodobne, aby ktoś włączał wh za każdym razem kiedy dostanie sonar i wyłączał wh kiedy sonar mu się zniszczy...
Ja tam jestem za - ten dźwięk "UAV online" jest mega klimatyczny, a admini na speccie mają ESP. Według mnie celowanie przez ściany jest zupełnie inne niż wiedza, gdzie jest wróg na podstawie radaru. W CS:GO jak ktoś zauważy wroga to ten pokazuje się na radarze jako czerwona kropka - nie odrzucałbym tego z takiego powodu.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu