• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Klasy na CoD

Gwiazdka 
PROPOZYCJA DODANIA NOWYCH KLAS :

**********************************************************************************************************

a)Klasy Premium :
----------------------

KAPITAN:
Bronie: AWP , M4A1 , glock/usp , flash
Opis: 1/1 szans na natychmiastowe zabicie z AWP. Posiada ubranie wroga.

KLONER :
Bronie: mp5navy, usp, zestaw granatów ( flash,smoke,he/x1 )
Opis: Może postawić 3 klony, które odbijają pociski . Dmg z mp5 zależny od inteligencji (max + 20). Jest mniej widoczny gdy kuca.

BOMBARDIER:
Bronie: Wyrzutnia rakiet, MAC-10, Five-Seven
Opis: Posiada wyrzutnie rakiet z 6 ładunkami (dmg 75+inteligencja). Ma zmniejszoną grawitację i większą kondycję.

b)Klasy Standardowe :
----------------------------

MEDYK:
Bronie: sg552, glock/usp, smoke
Opis: Posiada dwie apteczki ( wysokość leczonego hp zależy od inteligencji ). Nie słychać jego kroków. Dmg z sg552 zwiększony o 5 punktów.

ADMIRAŁ:
Bronie: Famas, deagle, granat wybuchowy, flash
Opis: Ma podwójny skok. Obrażenia od famasa zwiększone o 10 punktów. 1/8 szans na oślepienie wroga.

INŻYNIER:
Bronie: AK47, P228, usp/glock,flash, smoke
Opis: Może postawić działko ( dmg+inteligencja ). Regeneruje 20% obrażeń zadanych od działka jako swoje hp. Może postawić 1 minę ( dmg 70+inteligencja ).

GRENADIER:
Bronie: AK47, glock , granat wybuchowy
Opis: Co 15 sekund dostaje zestaw granatów ( he, smoke, flash/x1). Dmg z granatu wybuchowego zależny od inteligencji ( 80+inteligencja ). 1/1 z kosy.

ZAMACHOWIEC:
Bronie: AK47, Galil, Dual Elite, smoke
Opis: 1/5 szans na wyrzucenie broni wroga. 1/10 szans na oślepienie wroga. Ma zmniejszony rozrzut.

WOJOWNIK:
Bronie: M3, XM1014 ,Dual Elite , pełny zestaw granatów
Opis: 1/6 szans na odbicie pocisku ,posiada ubranie wroga i zmniejszoną grawitację.

DEZERTER:
Bronie: MP4, Wiertara, glock, smoke
Opis: 1/15 szans na zrespienie sie po stronie wroga ( szanse zwiekszają sie wraz z inteligencją, max 1/8 szans ). Ma ubranie wroga, dmg z wiertary zwiekszony o 5 lub 10 punktów (zależnie od inteligencji). Posiada podwójny skok.

**********************************************************************************************************

Inteligencje, zdrowie, kondycje oraz wytrzymałość pozostawiam do ustalenia.

Będę na bieżąco uzupełniał ten post jak tylko coś uda mi się coś wymyślić.
Odpowiedz
ooo klasy bardzo fajnie ale ja bym dodał jeszcze klasa ninja 1/1 z kosy posiada tylko kose i jest w 100% niewidoczny Uśmiech
Odpowiedz
Niech taki grenadier dostanie tajemnicę generała i po zabawie. Inżynier za bardzo op - działko, leczenie i jeszcze kałach? Może frytki do tego?
Odpowiedz
No i niech dostaje tą tajemnice generała , na tym to polega - istnieje jeszcze coś takiego jak wytrzymałość perku Oczko

A zauważ ,że inżynier potrzebuje trochę czasu na postawienie działka, więc potrzebuje jakiejś rekompensaty moim zdaniem. Nie na każdej mapce nawet zdąży to postawić. Pozatym masz chyba błedne wyobrażenie tego, to hp nawet nie zdąży mu sie zregenerować jak dostanie na klate krótką serie strzałów + działko da się zniszczyć + zeby odzyskiwać hp musi to działko kogoś bić, a wiadomo,że 10 osób mu przed nie nie wybiegnie :p
Odpowiedz
Bardzo fajne propozycje klas - przemyślane i z pomysłem. Pamiętam że z inżynierem i obrażeniami działka od int miałem problem jednak inne klasy z pewnością będą inspiracją i myślę, że znaczna ich część pojawi się na serwerze Uśmiech

Kiedy to nie wiem, gdyż obecnie bardziej chciałbym kłaść nacisk na pozyskiwanie graczy niż dodawanie nowych feature'ów na pusty serwer. Uśmiech

Odpowiedz
nie jestem pewny co do wojownika, przydała by się mozliwość respienia u wroga , ale to troche zbyt mocarne by było jak myślicie ?
Odpowiedz
Generał i Bombardier oczywiście premium?
Świetne pomysły, ale trochę bym je doszlifował w pewnych detalach aby lepiej pasowały do reszty Oczko No i wartości liczbowe bym lekko pozmieniał dla balansu.
Niemniej dobra baza. Good job.
Odpowiedz
No bombardier moze zaliczyc sie do premki :I
Ale co do generała to sie nie zgodze, nic specjalnego w nim nie ma ten scout 1/6 to tylko dla balansu, zaraz cos pokombinuje

wywaliłem generała, wymyśle jutro coś w zamian i do tego pare innych klas Uśmiech
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu