• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konto League of Legends za skiny CS:GO lub PSC

Witam, zamienię/sprzedam konto do gry League of Legends z skinami:
Katarina Kociak (możliwy do zakupienia tylko w Haloween)
Riot Blitzcrank (unikalny skin)
Udyr z czarnym Pasem
Wirydianowa Kayle
Wielki zły Warwick
Faraon Nasus
(Do konta zmieniam adres e-mail, hasło itd na dane podane przez chętnego do wymiany/kupna).

Strony z runami zapełnione (AD i AP), dywizja z poprzedniego sezonu S5 (jest ramka i ikonka), konto nie było banowane ani nic takiego, grałem bardzo dużo swojego czasu w LoL'a, i nie trolowałem ani nic takiego, także konto było i jest czyste. MMR nie mam pojęcia jakie bo niewiem jakie sprawdzić, ale generalnie noobów rzadko losuje.

Za skiny do gry CS:GO lub PSC 30 zł. Oferty proszę składać na GG: 26651660, PW na forum lub tutaj w temacie Uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz
Duży uśmiech 
Dopisz jakie masz przybliżone mmr , jaka liga w s4 , ile postaci , ile stron run i czy uzupełnione . Zaoszczędzisz czasu trochę :p
Odpowiedz
Ok dopisałem jeszcze conieco Uśmiech

Odpowiedz
jaka cena Język
Odpowiedz
Kciuk w górę 
Nie masz szans na 30zł . Max dostaniesz moze 10złoty ? I tak to by była cena zawyżona Zdezorientowany
Odpowiedz
Na to konto poszło ok. 80 zł. Tak więc 30 to cena jest dosyć niska, pozatym, głównie zamienie to na jakieś skiny, a PSC to ostateczność.

Odpowiedz
Nie liczy się ile wydałeś na nie pieniedzy , a to jakie jest mmr i liga + runy i postacie .
Mozesz wydac i 300 zl na skiny ale bedąc w s5 to konto i tak ma wartosc bardzo niską Uśmiech
Odpowiedz
Fakt mmr i ranga też ma znaczenie, ale wydaje mi się że gdybym ja kupował konto to kierował bym się bardziej jego zawartością Uśmiech Dobra koniec nabijania postów, ktoś będzie chętny to napisze jeżeli nie to trudno Oczko

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu