• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lipiec - Rozmowa ogólna

Chciałbym zrobić małe podsumowanie tego na czym stoimy a zarazem utworzyć wątek w którym będziecie mogli mnie pocisnąć za działania, które wg. was są na sieci zbędne, niepotrzebne. Bądźmy szczerzy wobec siebie Uśmiech

Na czym stoimy?
  • Serwer Only DD2 - bardzo dobrze prosperujący pod względem ilości graczy, mała ilość adminów. Moja opinia - bardzo cieszę się z tego, że serwer jest pełny jednakże martwi mnie fakt iż bardzo mała jego część jest użytkownikami forum. Być może to mentalność graczy CS:GO. W 1.6 właśnie forum było głównym skupiskiem całej społeczności.
  • 1v1 Arena - rozkręca się, ale... co z tego? Serwer również prosperuje całkiem dobrze jednakże zauważyłem że mod jest aspołeczny. Atmosfera na serwerze w porządku, brak chętnych na adminów - bo po co? W sumie zastanawiam się czy ten mod ma sens.
Co planuję (opinie mile widziane).
  • Serwer DD2 zostawić w stanie takim jakim jest. W sumie nic już chyba nie mogę polepszyć, albo nie jestem świadom braków na serwerze.
  • Za 3-4 tygodnie powstanie serwera FFA na próbę. Chciałbym by zajęły się nim osoby odpowiedzialne. Głównie myślę tutaj o Kenobim, który wykazywał taką inicjatywę już miesiąc temu. Dodatkowo Annabell również z taką inicjatywą wychodził co zauważyliśmy wszyscy i doceniam osobiście.
  • W związku z powyższym po czasie, który podałem umówiłbym się z w/w osobami na TS3, nauczył ich podstaw serwera CS:GO by w razie aktualizacji CS i mojej nieobecności (w sierpniu planuję tygodniowy urlop) poradzili sobie bez problemowo.
  • Zamianę serwera 1v1 CS:GO  na DD2 only 1.6 - tak, może to uznacie za wariactwo, ale mi zależy na społeczności na forum Uśmiech CoD'y powoli odchodzą do lamusa a na ich miejsce powstają serwery klasyczne co zauważyłem po nowych sieciach na 1.6.

Odpowiedz
Czyli dobrze rozumiem, że ten serwer będzie robiony przez nas dwóch ale Ty nam tylko podpowiesz co i jak?
Odpowiedz
Dokładnie, jednakże w tym temacie chciałbym by każdy proponował jakieś rozwiązania na przyszłość sieci i opinię co do jej obecnego stanu

Odpowiedz
Jest warto czekać . Oczko Podołamy zadaniu Oczko
WITAM
Nie będę tolerował oszustów

Odpowiedz
czekamy
Odpowiedz
Proponuje dodać tą większą kondycję i ewentualnie grawitacje na czas rozgrzewki Uśmiech Według mnie serwer nie potrzebuje jakichś specjalnych uwag, wszystko jest chyba tak jak byc powinno Język Serwer jest calutki czas full a to automatycznie wystawia Ci opinie na jego temat.

Taką jedyną osobistą sugestią jest usunięcie tego głosu "Triple kill" itd. Albo wgrac plugin który pozwoli to wyciszyć Język
Odpowiedz
Mówisz o którym serwerze?

Odpowiedz
Cs go oczywiscie, ale na 1.6 te mozna cos takiego zrobic jak sie da
Odpowiedz
Dźwięki typu triplekill można wyłączyć komendą !quake Uśmiech tam się wszystkie dźwięki wyłącza.
Co do rozgrzewki to pobawię się jak odbanują serwer - sobota / niedziela.

Odpowiedz
Tą komendę !quake może niech wyświetla na czacie z krókim opisem co ona robi Uśmiech Nie wszyscy gracze mogą wiedzieć ze tak to można rozwiązać Duży uśmiech sam nie wiedziałem bo jestem w miare nowy
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu