• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Maikelele opuścił NIP!

Jeden z najlepszych obecnie  snajperów w Szwecji prawdopodobnie zostawił swoją dotychczasową drużynę i spróbuje kontynuować karierę gdzie indziej. Jeszcze kilka miesięcy temu transfer Mikaila 'Maikelele' Billa do   Ninjas in Pyjamas był nie lada wydarzeniem. Dzisiejsza informacja z pewnością jest równie zaskakująca, jednak niczego jeszcze oficjalnie nie potwierdzono.  Na ostatnim turnieju, IOS Pantamera, zawodnicy NiP zajęli przedostatnie miejsce w grupie. 

Tak rozczarowujący wynik mógł zniechęcić Maikelele do dalszej współpracy z GeT_RiGhT'em i spółką. Zespół, który na początku sceny Counter-Strike: Global Offensive wygrywał wszystkie możliwe zawody, od dłuższego czasu jest w dołku, przeplatając świetne występy z bardzo złymi. W ostatnim czasie mogliśmy widzieć Szweda w barwach Team Orbit, gdzie występował jako stand-in. To właśnie ta ekipa może stać się jego nową drużyną.  Jak narazie, organizacja Ninjas in Pyjamas stanowczo odmówiła komentarza w tej sprawie 

Odpowiedz
Się porobiło, ale co jeżeli myśli że nie chce grać w NIP'ie niech odchodził, moim zdaniem troszke zj... wiadmo co.. Uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz
Nie opuścił, NiP zdementował plotke wczoraj na stronie esl. Maikelele zostaje w Ninja in Pyjamas.
Odpowiedz
NiP are currently trying out new players as they try to find a potential replacement for Mikail "Maikelele" Bill, who, according to the team, "lacks a certain amount of experience that is required" to compete on a top level. Jako tako w drużynie jest, ale do czasu do kiedy nie znajdą zastępstwa.
Odpowiedz
Słyszałem plotki, że po prostu chłopak jest toksyczny strasznie i psuje atmosferę.

Odpowiedz
#OFICJALNIE Delpan dołącza do Nipu.
Odpowiedz
Tzn jest zamiennikiem oficjalnie z tego co wiem - na próbę Uśmiech

Odpowiedz
Ja tam lubię Maikelele Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja też Lubie Jest Spoko Ja nie Lubie Get Right'a
Odpowiedz
ja też lubie Maikelele xD
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: