• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nadużywanie Władzy

Witam coraz często spotykam się z sytuacją że admin o nicku Łapiszon nadużywa admina przykład z przed chwili wszedł gracz o nicku Nemo który miał/przechodził mutacje lecz nie miał 16 lat, Powiedziałem mu żeby go nie mutował bo spełnia jeden z warunków a ten kicknął mnie i dał mu muta jak wróciłem na serwer tan zagroził mi banem. Uważam że admin ten powinien stracić władzę gdyż po prostu nie nadaje się na to stanowisko.
Oj pingwin pingwin. Po 1. nemo nie spełniał warunków na serwerze nie miał 35 h nie miał mutacji ani 16 lat. więc muta dostał na mapę tak ? a kicka dostałeś za to że się ze mną kłóciłeś. potem dołaczyles na serwer dogadałeś mi coś to powiedziałem żebys uwazał na słowa bo dostaniesz bana to ty powiedziałeś "to dawaj wali mnie to" czy jakoś tak to było. Miej pretensje tylko do siebie
Muszę potwierdzić słowa Łapiszona, nie widzę nic złego skoro dał muta tylko na mapę a nie perm muta, może ten kick to przesada ale strasznie się na niego nastawiłeś, co do bana to on ci nie groził zbanowaniem, tylko tak jak napisał @up Łapiszon.
[Obrazek: b_560x95.png]
Dobra też się wypowiem, a więc tak z tym kickiem to troszkę przesada, ale poza tym nic złego nie zrobiłeś niema co się spinać Uśmiech
Jeśli spina ma się zrobić większa to złoże rezygnacje skoro doszło to do takiego stopnia że skargi lecą za to że gracz zaczyna z adminem a potem jeszcze wrzuca takiego oto posta. Pamiętaj pingwin ze gdybyś nie zaczął dogadywać nic by się nie stało. pozdrawiam Uśmiech
gram na tym serwerze dłużej niż ty wiem jakie są zasady skoro gracz ma mutacje ale nie ma 16 lat to znaczy że może gadać jak ja ci to powiedziałem to mnie zkickowałeś więc nie rób z siebie teraz ofiary i przyjmij to na klate
Nie zgodzę się z tobą Pingwin ponieważ gracz zmutowany na mape niema mutacji, ale jest podczas jej przechodzenia, w tym momencie Łapiszon miał pełne prawo do zmutowania go a co do twojego kicka to otrzymałeś go za że się wykłócałeś i potem dogadywałeś mógłbyś złożyć skargę jakby dał ci bana. Twoja skarga jest bez sensu Uśmiech
Jeżeli tylko ja zauważam problem to mnie zbanujcie permanentnie i będziecie spokuj nikomu wtedy nie będę wadził koniec tematu, ja będę trzymał się swojej wersji. Kiedyś jak się wchodziło na serwer to żeby poprawić sobie humor a teraz wchodzisz na serwer powiesz coś co komuś nieodpowiada i dostajesz bana kicka albo muta.
@adnelon jeśli w jakiś sposób nie spodobało mu się co zrobił to zawsze może złożyć skarge a nie "jakby dał mu bana".
Zmutowanie gracza Nemo można zrozumieć, Administrator ma prawo zmutować i to prawo wykorzystał. Kick gracza PingwinJoe, to już było ewidentne nadużycie przywilejów administratora. Ogólnie w moim odczuciu danie "władzy" administratorskiej graczowi Łapiszon było czystą hipokryzją. Pomimo tego, że złożył w ciągu 8 dni 3 podania, "poprawiając" tym samym sobie aktywność na forum, to gdy składał podanie po raz pierwszy był graczem tej serwerowni 1 dzień. Co w ogólnym rozliczeniu daje, że gdy składał je po raz 3 był związany z siecią całe 9 dni i jest to dla mnie co najmniej dziwne, że osoba która ledwo zaczęła grę na tym serwerze dostała administratora. Przytoczę także sytuację z wczoraj, gdy administrator o nicku Łapiszon, groził Meejdor'owi, że go zmutuje następnie kicknie, a na końcu zbanuje, przychodząc na sam koniec rozmowy Meejdora z innym graczem i wyciągając zbyt pochopne wnioski.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu