• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nieobecność. dziwna sprawa

Witam. Drodzy admini deathrun przede wszystkim krzysiek.
właśnie dosłownie komputer mi wybuchł bylo jakieś spiecie i spalil mi sie procek wraz z większością komputera. Pisze post ponieważ dostalem możliwość "administrowania" na serwerze a nie mam jak grać. 
Zamowienie części mi zajmie góra 5 dni zamawiam jutro czyli na piątek powinienem mieć komputer. Prosze o wyrozumiałość i dac mi czas jeśli chodzi o ciebie krzysiek mam sprawę ale to juz na pw napiszę
Odpowiedz
Nie musisz się aż tak tłumaczyć, nikt cie nie zje jak cie parę dni nie będzie, i tak jest dużo teraz administracji obecnej na serwerze więc luzik, i tak to jest jak się ma zasilacz allahu akbar
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz
Mówisz że wybuchł? Duży uśmiech To fajnie sie tam musiałeś zabawiać z nim stary x) Moje granice szaleństwa jak dotąd sięgały wymiany dysku, bo za czesto wyłaczałem kompa przyciskiem i sie zpsuł chłopak, taki ze mnie wariat był x) A co wiecej, taki badboy jestem że dalej tak robie :O Boje sie Boga x}
Odpowiedz
Jakieś spięcie było włączyłem kompa nagle jeb taki allah akbar jak powiedział strajger w wersji mini. No ale stało sie czekam do następnego tygodnia.
Odpowiedz
Spokojnie jak to Kacper powiedział, że chwila nieobecności z twojej strony to nic złego się niestanie, administratora i tak otrzymasz Uśmiech
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu