• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Niewielkie wzmocnienie klas + nowa klasa z famasem

Gwiazdka 
1.

Chciałbym żeby na serwerze pojawiła się klasa darmowa(!) z famasem, proponuje taki opis:

Nazwa: Szturmowiec
Bronie: Famas, deagle, 1x Flashbang
Opis: Podwójny skok i +5 do dmg z famasa (żeby zrekompensować mniejszy magazynek).

Wiadomo inteligencja, zdrowie itd. do ustalenia.

Lubie grać z famasem, a brakuje mi tej broni w spisie darmowych klas Uśmiech

2.

Proponuje niewielkie wzmocnienie umiejętności klas np.GROM na 100 lvl max codzie jego hp regenerowało się jeśli dobrze pamiętam 5hp/s. Skoro teraz max lvl jest większy to przyda się lekkie zwiększenie tej regeneracji np. 8hp/s - dlaczego? Skoro po pewnym czasie wbijemy większy lvl i będziemy mieli więcej pkt w zdrowiu to to 5hp/s bedzie dawało nam niezbyt wiele (oczywiście jeżeli się skampimy na pół minuty to całe hp się zregeneruje, ale nie tym do końca miało to polegać).

Jeżeli chodzi o punkt nr 2, to jest to tylko przykład, taka drobna zmiana przydałaby się u większej ilości klas, a u jakich to pozostaje do ustalenia Język
Odpowiedz
Famas: to tak zarąbista broń, że jest chyba jedynym najlepszym sposobem zachęcania do premium.
Przecież u GROMa inteligencja zwiększa regenerację. Mówi o tym nawet opis klasy. I przy przeróbce na 801 wpływ inteligencji został zwiększony.
Odpowiedz
No GROMu nie ma co buffować, już jest silny, a po buffie, OP. Buff GROMu to zły pomysł Uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz
Wypowiem się dla formalności. Wszystkie klasy po zmianie na 801lvl mają odpowiednio zmienioną wartość liczbową swoich skilli od inteligencji.
GROM tak jak miał tak i ma teraz regeneracje 5 [+inteligencja] przy czym obecnie czynnik inteligencji równa się 0.075.

Teraz prosta matematyka. 5+0.075*200 = 5+15 = 20HP/sek! Przy full [200] int Uśmiech
Tak jak wspomniałem KAŻDA klasa ma odpowiednio przeskalowane umiejętności pod 801lvl

FAMAS pozostaje tylko dla premek. To jest broń dla premium i ma ona zachęcać do zakupu tej klasy Uśmiech

Odpowiedz
Ale jak to przeciez famas to normalna bron, w niej nie ma nic specjalnego.W tym momencie czuje sie pokrzywdzony Smutny przeciez to m4 i ak juz sa od niej lepsze !!!

PS. A i sorry za moje niedoczytanie kredens, ale nie bede juz tego wywalał bo to tez mialo posłuzyc jako przykład

To nie fair... To tak samo jakbym powiedział ze m3 to potezna bron i tez powinna byc tylko dla premek ... Nie rozumiem tego, przeciez jedna klasa z famasem i tak nic nie zmieni
Odpowiedz
Skoro AK i M4 lepsze to nimi graj Uśmiech Ja wiem, że Burst-fire z famasa na CoD Modzie jest zabójcze na dłuższy dystans, gdyż trafia 3 strzały dokładnie w to samo miejsce a AK i M4 trafią max 1-2 strzały tam gdzie chcesz i to przy odpowiednim namierzeniu celu, w związku z czym jednym strzałem można zabrać nawet i 150+HP.

Famas posiada również o wiele łatwiejszy do opanowania rozrzut przez co full auto wchodzi o wiele łatwiej niż w przypadku chociażby AK. O strzałach w biegu już nie wspominam nawet, a to podstawa na CoD.

Odpowiedz
A co za problem sobie wycelowac, przeciez kazda bronią to i tak musisz zrobic Uśmiech Ja wole famasa bo poprostu bardziej mi sie ta bron podoba niz ak czy m4 w ogole nie zwrocilem uwagi na to ze jest ona w jakis sposób silniejsza, jestem pewny ze nie jest

A no i co z tego ze jest zabójcza na długi dystans ? AWP tez jest i co ? ;d
Z kolei famas jest słabszy na krótkim dystansie w porównaniu z ak i m4
Odpowiedz
(14.03.2015, 01:26)Kenobi. napisał(a): to tez mialo posłuzyc jako przykład
Przykład czego? Uśmiech
Jest coś jeszcze?

(13.03.2015, 20:31)Kenobi. napisał(a): Chciałbym żeby na serwerze pojawiła się klasa darmowa(!) z famasem, proponuje taki opis:

Nazwa: Szturmowiec
Bronie: Famas, deagle, 1x Flashbang
2. Co do propozycji klas. W innym wątku pisałem, aby nie było w klasach min i flashy Oczko nie chcemy ich na naszym serwie.
Odpowiedz
Dlaczego nie chcecie min i flashy? Co znowu jest w tym złego?
Odpowiedz
więcej z nich złego niż dobrego
(wkur**ają, a w przypadku min potrzebny jest też nieustanny nadzór adminowski aby nie kłaść w wąskich przejściach)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu