• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowy dział/działy

Witam Uśmiech
Piszę z pewną propozycją, aby dodać nowe działy dla graczy, którzy poszukują innych graczy do grania turniejów w CS:GO, oraz działu gdzie gracze będą pisali swoje prośby o dołączenie do zespołów Uśmiech Piszcie co na ten temat sądzicie ? Zawsze to jakieś drobne urozmaicenie forum.
Odpowiedz
Jeżeli uważasz że zajrzy tam ruch to nie ma problemu, jestem otwarty na wszelkie propozycje działów Uśmiech

Odpowiedz
Oczywiście, stworzenie takiego działu to żaden problem, a ludzie, którzy założyli nowe zespoły lub gracze, którzy szukają innych do gry napewno z takiego działu by skorzystali Uśmiech Ja chciałem też napisać jakiś wątek czy ktoś jest chętny pograć od czasu do czasu jakieś meczyki turniejowe, ale niestety nie ma takiego działu Uśmiech Czekam na wypowiedzi innych w tej kwestii Uśmiech
Odpowiedz
jestem ZA Uśmiech
Odpowiedz
dodałem dział "Rozmowy ogólne" w dziale CS, myślę że to będzie rozwiązaniem na grupowanie wszystkich wątków dotyczących CS, które nie pasują do innych działów Uśmiech

http://www.naotwocku.pl/serwery/Forum-Ro...g%C3%B3lne

Odpowiedz
Jak macie jeszcze jakieś propozycje działów to czekam tutaj Duży uśmiech

Odpowiedz
Fajnie by było dodać sub działy do serwera CS:GO Only Dust2 Skargi/Pochwały oraz Odwołania od banów. Uśmiech Myślę że w przyszłości się przydadzą Uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz
Sorki za spam ale odświeżam Uśmiech Hajmus przeczytaj propozycję wyżej Oczko

Odpowiedz
działy dodane Uśmiech

Odpowiedz
Jeszcze dobrze by było dodać subdziały "Skargi/Pochwały" do serwera DeathRun. Oczko

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu