• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ODRZUCONE] Podanie MysticExtasy [ZBANOWANY]

Nick: MysticExtasy
Czy posiadasz mikrofon oraz mutację głosu?:Tak
Czas Spędzony na serwerze:ok 12-15h
Obowiązkowa co miesięczna składka na serwer?:No problemo.
Czy Kiedykolwiek byłeś karany na serwerze?:Nie.
Czy umiesz się posługiwać Source Mod'em:Jak najbardziej Tak
Dlaczego chcesz zostać adminem?:Postaram się zapanować nad kulturą żeby nikt się nie obrażał i żeby była zabawa oraz odciążyć administracje od kicków,Slay'ów Itd..
Staż w byciu adminem:Byłem adminem na innej serwerowni ponad 4 miesiące
Coś o sobie:Mam na imię Oskar jestem z bytomia moje zainteresowania sport (hokej) gry informatyka Jestem zje*ny psychicznie ale to tylko na ts3 a normalnie jestem ogarnięty i miły.
Jak dla mnie to kastrowany
MÓW#MI#TATO, i ty startujesz na admina ? Niewiem człowieku, po twoim zachowaniu to uważam iż nie nadajesz się na tą posadę.
Co do podania MysticExtasy http://www.naotwocku.pl/serwery/reputation.php?uid=110 twój komentarz do reputacji kolegi wyżej, również nie jest na poziomie, jesteście poprostu dziecinni. Macie po - obydwoje, moim zdaniem żaden z was nie nadaję się na tą posadę, wasze zachowanie pomimo tego że macie 15 lat wygląda na 12... Powinniście troche popracować nad swoimi "wypowiedziami", to jest forum a nie piaskownica dla dzieci.
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
(12.03.2015, 08:36)Impossible napisał(a): MÓW#MI#TATO, i ty startujesz na admina ? Niewiem człowieku, po twoim zachowaniu to uważam iż nie nadajesz się na tą posadę.
Co do podania MysticExtasy http://www.naotwocku.pl/serwery/reputation.php?uid=110 twój komentarz do reputacji kolegi wyżej, również nie jest na poziomie, jesteście poprostu dziecinni. Macie po - obydwoje, moim zdaniem żaden z was nie nadaję się na tą posadę, wasze zachowanie pomimo tego że macie 15 lat wygląda na 12... Powinniście troche popracować nad swoimi "wypowiedziami", to jest forum a nie piaskownica dla dzieci.

Masz racje w 100% Impossible ale na przyszłość raczej nie polecam pisać takich wypowiedzi na temat tego jaki ktoś jest, różni są ludzie i mogą to różnie odebrać Uśmiech A skutki mogą być niezbyt przyjemne, wystarczy napisać tak lub nie i prosto to uzasadnić , nie pisząc jednocześnie zbyt wiele.
Rozumiem, ale nie wydaję mi się żebym napisał coś obraźliwego, to że zachowują się dziecinnie to nic na to nie poradzę. To od nich zależy jak będą się zachowywać, a ja poprostu to zachowanie opisałem.

Impossibble prosiłem cie już o coś, masz coś do powiedzenia na temat kogoś jakieś sugestie gadaj ze mną, nie musisz żalić się całemu światu. Po za tym także pisałem ci że świat DeathRun jest dla ciebie jak seks, czarna magia Oczko
Haha, nie no czarna magia napewno nie Duży uśmiech Tak wgl. to poprostu próbuje uświadomić tych dzieciaków wyżej żeby zaczeli stosować się do regulaminu forum, który obowiązuje każdego bez wyjątku.

Na nie
Podanie zostaje prze zemnie odrzucone. Po pierwsze jesteście jeb*nymi dzieciakami, po drugie macie zero kultury i po trzecie fajnie się rozwala ts'a ?? Zostajecie zbanowani !!

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu