• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ODRZUCONE] Podanie o admina Ameno

Żarówka 
- Nick w grze: Ameno
- Posiadasz mikrofon oraz mutację głosu?: Tak i nie ;c
- Czas spędzony na serwerze:z 40 godzin będzie
- Obowiązkowa co miesięczna składka na serwer?: do 10 zł bym płacił ewentualnie 15 oraz będę promował server
- Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze?:Nie
- Czy umiesz posługiwać się SorceMod'em?:Tak
- Dlaczego chcesz zostać adminem?: Ponieważ bardzo dużo czasu spędzam na serverze i wiem z czym to sie je :p Ludzie mnie znają i lubią. Chce zostać adminem ponieważ chcę pomagać dla ludzi, doradzać oraz pomagać w problemach dla gracza.
- Staż w byciu adminem: 3-4 miesiące
- O sobie:Jestem Mateusz. Mam 14 lat i mieszkam w woj. Lubelskim Gram w csa go od ok. 6 miesięcy. Trenuje piłkę nożną i siatkówkę. Mam sporą wprawę w csa ponieważ grałem dużo w 1.6. Na komputerze spędzam ok 3-4 godz. Interesuje się programami i różnymi plikami. Mam ts'a i jestem chętny do rozmów

Steam profil: http://steamcommunity.com/id/amenooo
Pytanie 
Jestem na nie. Ponieważ jesteś jeszcze dzieckiem. Z tego co wiem byleś karany za brak mutacji... W administracji przydał by się ktoś z bardziej ogarniętym głosem.
[Obrazek: 30krbqr.gif]
(21.03.2015, 22:21)Madzia845 napisał(a): Jestem na nie. Ponieważ jesteś jeszcze dzieckiem. Z tego co wiem byleś karany za brak mutacji... W administracji przydał by się ktoś z bardziej ogarniętym głosem.

Madziu ja bana dostałem za "niby wyklinanie" a poza tym to moim zdaniem nie powinno się liczyć bo to byli zwykli trolle.
Też wspomniałaś o moim wieku. Wiem że nie mam tych 2 lat.. ale tam pisze wyjątki są , mogę też powiedzieć że jestem tak jakby starszy jak na swój wiek. Kiedyś też prowadziłem server własny z kolegą bh na 1.6 i nikt się nie skarżył.

A czy nie można dać komuś szansy? To nic nie kosztuje.

Rozmyśl to.  Duży uśmiech
NIE - wiek.
(22.03.2015, 01:29)Lotrzyk napisał(a): NIE - wiek.

(są wyjątki) Uśmiech
Co do tych godzin nie jestem pewnien. Niestety nie sprawdzę tego bo wiaderko nadal nie zaclaimował GT.
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
(22.03.2015, 17:56)Impossible napisał(a): Co do tych godzin nie jestem pewnien. Niestety nie sprawdzę tego bo wiaderko nadal nie zaclaimował GT.

Ja czasami na serwerze spędzam od 1 godz. do 3 i gram już prawie miesiąc Uśmiech Na pewno bym uzbierał te 40
(22.03.2015, 15:04)Ameno napisał(a):

(są wyjątki) Uśmiech

Jesteś dzieciakiem, nie i tyle. To, że jest napisane - są wyjątki - nie oznacza, że możesz się starać o podanie.

Wyjątki to osoby poniżej wymaganego wieku, którym admini poronują złożyć podanie i ich bardzo dobrze znają.

Usuńcie z regulaminu te wyjątki bo ludzie tego nie rozumieją.
Albo inaczej, jak Wiadro wyrazi zgodę albo inny admin na odstąpienie od jednego z punktów podania, wtedy można coś pomyśleć.
Ale trzeba pamiętać, żeby dodać do podania jaki admin pozwolił przymknąć na coś oko.

Przykład:
- Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze?: Tak, blabalbalbalblba lecz Admin XYZ poświadcza, że już się poprawiłem i moje zachowanie się zmieniło.
(25.03.2015, 15:25)Lotrzyk napisał(a):
(22.03.2015, 15:04)Ameno napisał(a):

(są wyjątki) Uśmiech

Jesteś dzieciakiem, nie i tyle. To, że jest napisane - są wyjątki - nie oznacza, że możesz się starać o podanie.

Wyjątki to osoby poniżej wymaganego wieku, którym admini poronują złożyć podanie i ich bardzo dobrze znają.

Usuńcie z regulaminu te wyjątki bo ludzie tego nie rozumieją.
Albo inaczej, jak Wiadro wyrazi zgodę albo inny admin na odstąpienie od jednego z punktów podania, wtedy można coś pomyśleć.
Ale trzeba pamiętać, żeby dodać do podania jaki admin pozwolił przymknąć na coś oko.

Przykład:
- Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze?: Tak, blabalbalbalblba lecz Admin XYZ poświadcza, że już się poprawiłem i moje zachowanie się zmieniło.

Wiesz ja się staram. Strasznie mi się podoba ten server i chciałbym pilnować na nim porządku. Jeśli mi nie wyjdzie to spróbuje za rok, jeśli to będzie możliwe ( Nie poddam się bez walki Uśmiech ). Proszę w takim razie o okres próby w którym mnie z testujecie a czy zostanę adminem czy nie niech zdecyduje lud. Duży uśmiech
Niestety Ameno nie zostaniesz przyjęty. Przejechałem się już na takich jak ty. Ja rozumiem ze 3/4 serwera -16 lat ale to nie oznacza że admini tez mają być poniżej 16 roku życia. Więc niestety spróbuj jak trochę ci wiosen przybędzie.

TEMAT ZAMKNIETY

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu