• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ODRZUCONE]Podanie o admina (kris)

- Nick w grze: Krisusususuko
- Posiadasz mikrofon oraz mutację głosu?:tak
- Czas spędzony na serwerze: bywam często, z 2-4 godzin dziennie od jakiegos miesiaca
- Obowiązkowa co miesięczna składka na serwer?:tak
- Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze?:nie
- Czy umiesz posługiwać się SorceMod'em?:tak
- Dlaczego chcesz zostać adminem?:bo lubie spedzac czas na serwerze i interesuje mnie slot a także czesto spotykam sie z sytuacja gdzie nie ma admina na serwerze a jest potencjalny urzytkownik do ogarniecia Uśmiech
- Staż w byciu adminem: gram w csgo okolo roku lub wiecej a takze gralem w poprzednie 2 wersje
- O sobie:Jestem z Warszawy, mam poczucie humoru, jestem mily i wesloy XD. Obecnie jestem w 3 klasie gimnazjum. To chyba tyle  Cwaniak
Szczerze to nie przypominam sobie abym Cię widział na serwerze . Jedynie kto mi się przypomina to krissusususuko/brat .Tylko nwm czy to ty . Nie jestem obeznany tak bardzo w tym temacie masz swoje zarówno plusy jak i minusy (Po zastanowieniu) więc jestem na: NEUTRAL Uśmiech  Uśmiech  Uśmiech  Uśmiech  Uśmiech
Tak to ta sama osoba proszę o wypowiedź pozostałych adminów.
Nie widziałem cię zbyt dużo razy na servie i też nie słyszałem jak z mikrem Uśmiech
TAK
Ma przegrane 775 minut oto dowód:http://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=a3Jpc3N1c3VzdXN1a28vYnJhdA%3D%3D&host=31.186.83.179:28055
Venox tak to ja. @nightblue ja Ciebie tez nie kojarze z serwera, ale gram często tak jak napisał Wiaderko.
Pewnie sie mijamy Uśmiech Tak jak VenoX Napisał u góry Neutral Oczko
Nie no w takim razie jestem na :TAK
Muszę Cię poznać :3
Przecież my sie znamy Duży uśmiech Nie troluj venox XD

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu