• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ODWOŁAJ SIĘ OD BANA

Cytat: Wyzywanie
Twój nick: YOLO.EXE
Nick admina: Ronald
Opis sytuacji: Siedziałem z Ronaldem, Fapciem ,Nemo, Sequence i Natalka zacząłem wyzywać Ronalda ale na ts3 kolegi po chwili Ronald się odezwał i odpowiedział : Brawo masz bana naotwocku czy coś takiego uważam że dostałem nie słusznego bana na serwerze.
Link do dowodów (opcjonalnie): Brak
IP/SteamID: STEAM_1:1:114607183
,, uważam że dostałem nie słusznego bana na serwerze. '' <- Za kłamstwo prosiłbym aby ban został przedłużony z 7 do 14 dni.
Sytuacja wyglądała następująco, byliśmy na Ts z graczami: Fapciooo, Nemo, Squence, Natalkaa oraz YOLO.
Ban został przyznany po tym gdy dzieciak o nicku YOLO.EXE dostał ataku nerwowego lub jakiegoś urazu na psychice i zaczął obrażać mnie i moją rodzine płytkimi tekstami typu: Twoja stara, Twój stary lub że szuka jakiegoś pedała bo brakuje mu do naprawy roweru te teksty leciały w moją strona. Nie pozwole sobie aby jakiś mały gnój obrażał mnie i moją rodzine. Potem dostał bana na okres tygodnia myśle że to i tak za mało. Ode mnie na tyle, mam świadków zdarzenia.

Do autora tematu: WYDUPIAJ na swoją zajebistą sieć " FL " podobno jesteś tam częstym gościem.
Nie wiem czy sluszny ban, skoro dzialo sie to prywatnie.. Rozumiem Twoje podenerwowanie Ronald, ale tygodniowy ban za "ROZMOWE" na tsie? Nie widze zwiazku z serwerem.
Oczywiscie jako admin nie mozesz dac soba pomiatac przez 'mlodzienca', ktory lekko mowiac tylko dzieki Tobie nie ma mute na serwerze, ale wciaz nie wiem czy to sluszny ban, szczegolnie o tej dlugosci.
@up Gdyby nie zaczął jechać po rodzinie olał bym to. Pozatym na serwerze częściowo się to zaczeczło więc nie widze nic dziwnego że dostał bana. Pozatym powinien dostać kolejnego bana za wprowadzanie graczy w błąd swoimi teoriami typu: ronald się obraził bo na faceitcie zbanowałem serwer Germany bo UK jest lepszy O matko .
Mam rozumieć, że stało się to na serwerze ts?
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Tak stało się to na serwerze ts3
Ban niesłuszny ponieważ to całe "wyzywanie" działo się poza serwerem
[Obrazek: tumblr_lyszyd64hB1r1t4wmo7_400.gif]
Też tak myślę że ban niesłuszny ponieważ stało się to na TS3 nie na serwerze. Sprawy twoje a YOLO nie powinny się mieszać w życie serwera.

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
Okej biorąc pod uwage zasady i opinie innych adminów - ban zostaje zdjęty. Jeżeli sprawy dzieją się poza serwerem ban nie może zostać na nim nałożony. Wyzywa na ts - powinien mieć bana na ts i za to odpowiadają jego admini.
Zamykam.
[Obrazek: bqfzSW3.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu