• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obserwowanie przeciwnika, więcej rund, oraz zespoły.

Witam !
Była propozycja na forum o włączenie możliwości oglądania przeciwników. Niestety jest to zły pomysł, poniważ może jest all talk off ale tak jak ja ze znajomym byliśmy na TS'ie to mamy ogromną przewagę Uśmiech Moim zdaniem trzeba to wyłączyć, oraz zwięszyć liczbę rund, potrzebnych do wygrania całego meczu Uśmiech
Kolejną moją prośbą jest wyłączenie możliwości przechodzenia graczy do innego teamu, w przypadku gdy w drużynie CT i TT jest po równo graczy (np. po 2) bo wtedy gracze ze słabszego teamu przechodzą do lepszego, i wtedy jest nierówno Uśmiech Dlatego warto taką opcję dodać Uśmiech Pozdrawiam i piszcie swoje wypowiedzi.
Rozumiem. Widzę, tu zupełnie inny typ rozumowania niż graczy z poprzednich tematów.
Jeżeli chodzi o ogół, bo to bardziej o to chodzi - chciałbym by serwer był znacznie różniący się od trybów turniejowych by przez swoją odmienność przyciągał graczy. Jeżeli zrobimy to samo co na meczach turniejowych wówczas według mnie będzie atrakcyjniejsze granie turniejów bo tam ranga etc. Tutaj chciałbym by rozgrywka była szybka, nastawiona na fun i relaks. Masz 20 minut? Zagrasz jedną mapkę i cześć Uśmiech

Takie jest moje podejście do tematu, być może się myle jednak taka idea przyświecała mi przy tworzeniu serwerka - by był bez spiny, luźny i różniący się od sztywnych mm'ów. Sporo osób lubi taką rozgrywkę Uśmiech

W sumie to i racja, tylko że właśnie gdy ktoś jest na Team-Speaku to ma dużą przewagę nad drużyną przeciwną Uśmiech
Takie są zalety grania z kumplami i nie ma co tego zmieniać Uśmiech
No zalety zaletą, ale to jednak bardzo przeszkadza innym w graniu. A wiadomo że jest dużo ludzi "życzliwych" i wejdą sobie tacy i będą psuć gre, wiedząc gdzie są wszyscy Uśmiech Moim zdaniem trzeba poczekać na wypowiedź reszty graczy, czy odpowiada im taki sposób czy nie bardzo Uśmiech
masz rację

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu