• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odwołanie

Twój nick: 16120182511
Nick admina: SoBoTa
Opis sytuacji: Ostatnio dostałem bana za wulgaryzmy, gdzie żartowałem sobie z Karoliną i wyzywałem od chujkow itp [godzina ok 24?]. Spoko regulamin zabrania nadużywania wulgaryzmów, ale jak widać jaśnie pan sobota nie zna znaczenia słowa "nadużywanie". Dzisiaj wchodzę, sytuacja podobna do tej co opisałem wcześniej... żartuję z Karolina i sobota pisze "oo nie zbanowało", wiedziałem  że chodzi o mnie, to odp żeby nie posikał się [bo nie naruszyłem regulaminu, a poprzedni ban minął]. Sobota albo jest zazdrosny o Karolinę albo przechodzi trudny okres w sowim życiu i nie potrafi odciąć prv życia od gry, i banuje z dupy. Proszę zwrócić uwagę na jego bany, skargi i wyciągnąć konsekwencje, bo się panoszy jakby był właścicielem. To jest serwer społecznościowy a nie jego prywatny, ludzie przychodzą tutaj pograć sobie  ale jak widać administracja prowokuje graczy i następnie banuje. [ po słowach "nie posikaj się", które miały oznaczać ze ban minął i nie ma czego drążyć , bez ostrzeżenia i z powodem "obraza"]
Link do dowodów: Brak, lecz są logi do sprawdzenia
IP/SteamID: STEAM_1:0:76329073 ; http://steamcommunity.com/id/smerf90/

http://www.naotwocku.pl/Thread-Tabela-kar--828  Fajny taryfikator, a on trzyma się jego Oczko?
Ban adekwatny do wykroczenia.Za takie odzywki przy mnie do kobiety w realu byś zwyczajnie po mordzie dostał lekko mówiąc.Jak chcesz sobie tak pisać od tego jest priv.
Panosze sie? Nie nie, to Ty nie przestrzegasz regulaminu.Gdybyś grał normalnie nawet byś nie wiedział że admin jest Oczko
Ale się skargi na Ciebie sypią Sobota ;p

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
(10.11.2016, 00:47)SoBoTa napisał(a): Ban adekwatny do wykroczenia.Za takie odzywki przy mnie do kobiety w realu byś zwyczajnie po mordzie dostał lekko mówiąc.Jak chcesz sobie tak pisać od tego jest priv.
Panosze sie? Nie nie, to Ty nie przestrzegasz regulaminu.Gdybyś grał normalnie nawet byś nie wiedział że admin jest Oczko

Takie odzywki? To był zwyczajny żart i wrzuć na luz, bo to zabawa... a Karolina nie była tym urażona. Uśmiech Btw. po to jest komunikacja w grze aby ze sobą rozmawiać [nawet żartować-sztywniaku] ..., a jak Ciebie irytuja  bądź tez raza w oczy tego typu żarty, to najzwyczajniej zablokuj komunikacje z poziomu tabeli. Oczko
(10.11.2016, 18:52)Hools napisał(a): Ale się skargi na Ciebie sypią Sobota ;p

A niech lecą, wszystkie i tak bezpodstawne Oczko
Ban minął i SoBoTa już nie jest adminem, więc zamykam. Oczko
[Obrazek: bNfwaKY.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu