• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odwołanie od Bana Cwaniak1337

Player ✔☆Cwaniak1337☆✔

No Demos

Steam ID STEAM_1:1:87709555
Steam Community 76561198135684839
IP address PL 83.9.83.33
Invoked on 05-08-15 11:52
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason WYPIERDALAJ DO SZKOLY
Banned by Admin Wiaderko
Banned from [PL] naOtwocku.pl [Only DUST2][Fast-Drop][VIP] @...
Total Bans 6 (search)
Blocked (0) never

Witam zostałem zbanowany na serwerze [PL] naOtwocku.pl [Only DUST2][Fast-Drop][VIP] @...

Admin uważam że bardzo kultularny to nie jest .......

Dostałem bana za to że powiedziałem czy słuchaliscie Gangu Plebanii .....
Jeśli vviaderko zbanowal Cię miał ku temu jasne powody.  Zapewne wymieniony przez Ciebie powód nie odzwierciedla pełnej prawdy a jedynie jej używek.  Wnioskuję, że nie masz 16 lat a uzywales mikrofonu, najpewniej nie zalecales się do poleceń administratora serwera.  Czekam na wypowiedź vviaderko o tej sprawie.  Lecz zaznaczam, że sama chęć unbana oraz poprawy jest wskazana Oczko  wniosek zostanie rozpatrzone.  Ps. Nie powinieneś oceniać administracji w poście o unbana, jeśli masz jakieś zarzuty wobec administratorów proszę o napisanie oddzielnego tematu.  Dziękuję
Byłem świadkiem tego bana. Zostałeś zbanowany, ponieważ do mutacji głosu ci jeszcze dużo brakuje, a pomimo zakazu używałeś mikrofonu. Poza tym często denerwujesz ludzi razem z innymi osobnikami, którzy nie skończyli chyba nawet podstawówki. Nie tylko mnie unosi jak non-stop jakiś dzieciak wykrzykuje teksty typu: "ej, słuchaliście już gangu plebanii?!" albo drze się "prawdziwa dama to twoja mama". Co do unbana to uważam, że na niego zasługujesz, ponieważ mimo wszystko dużo tutaj grasz i mam nadzieje, że czegoś cię ta sytuacja nauczyła, ale o tym już zdecyduje Wiaderko i inni admini. Uśmiech
dziękuje Beerus , twoja wypowiedz w tej sprawie jest bardzo pomocna
Jak wrócę do domu skrócę czas bana do 24h. Zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu