• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PROBLEM PO AKTUALIZACJI

Witam,

Po pobraniu dzisiejszej aktualizacji zobaczyłem 2 poważne błędy na serwerze, 1 błąd to nieusuwanie broni np ktoś weźmie bh zabije tt albo na odwrót potem nie wyrzuci broni, i ta broń zostaje w każdej następnej rundzie, 2 błąd jest taki że na spawnie da się wyrzucać noże po wpisaniu jakiejś komendy w konsoli.
[Obrazek: b_560x95.png]
Chyba trzeba będzie wymienić silnik DR na nowszy, ten już swoje ma i nikt go nie supportuje niestety. Sam wątpie bym znalazł ten błąd w kodzie.
@edit - silnik wymieniony

http://psz-serv.pl/resgun.rar to powinno pomóc jeżeli chodzi o bronie, natomiast nie wiem co z knifami

Zmiana silnika nic nie dała, dalej jest to samo.
[Obrazek: b_560x95.png]
Właśnie miałem podobny plugin napisany kiedyś, wrzuciłem ale dzieki za pluginek Duży uśmiech

---
Ok wróciliśmy do starego silnika bo były dzikie akcje i problemy.
- dodaliśmy stamm
- dodaliśmy mapy : deathrun_boiscape_final1
dr_winterfault-IDM-_DEMO1
deathrun_hard_road_zn
- bug z broniami naprawiony.

Co z predkoscia rozpedzania sie, punktami za zabicie przez pulapke bedac w terro?
Nowy silnik powodował problemy z BH. Ten silnik co był powinien przywrócić działanie BH i tego o czym mówiłeś.

Zmiany w szybkosci rozpedzania sie nie sa celowe? Z tego co widze respawn dziala, terro nie dostaje punktow, ale wciaz predkosc jest zmniejszona. Uzywajac bind +left velocity maleje przy ruchu myszka, a powinno byc naliczane jak robienie strefy czyli predkosc powinna rosnac.
Jest to celowe czy tylko chwilowy blad, ktory zostanie naprawiony?
Może zbijemy się niedługo na ts i obgadamy? Mam pewne zastrzeżenia.
Bh jest jak było bo cofnąłem silnik , czy ja źle rozumiem Was? Czy nadal po aktualizacji jest źle? Jbc jestem w kontakcie z Krzyśkiem i ogarniemy sprawę wieczorem bo jestem poza domem.

Problemy rozwiązane. Zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu