• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[PRZYJĘTY] Podanie o Posadę admina OnE

- Nick w grze: `On[E].?
- Posiadasz mikrofon oraz mutację głosu?: Posiadam mikrofon oraz mutacje jednakowoż chwilowe spalenie karty dźwiękowej umożliwia mi kontakt słuchowy.
- Czas spędzony na serwerze: około 30 godzin.
- Obowiązkowa co miesięczna składka na serwer?: Jak najbardziej uiszcze nawet dzisiaj.
- Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze?: Ewentualnym Mutem i nic wiecej.
- Czy umiesz posługiwać się SorceMod'em?: Potrafię obsługiwać się SorceMod'em.
- Dlaczego chcesz zostać adminem?: Ponieważ nieraz gdy siedzę na serwerze w późniejszych godzinach brak admina jest kłopotliwy ze względu na niektórych dzieci NEO tzw. ludzi którzy nadużywają mikro bądź czatu pisemnego.
- Staż w byciu adminem: Własna serwerownia na 1.6 oraz pare razy adminem na FFA na CS:GO.
- O sobie:Jestem Patryk, mam 20 lat mieszkam na podkarpaciu chwilowo wróciłem z Anglii. Zawodowo gram w LOL'a jak i kiedyś w cs'a 1.6, byłem na wielu zawodach jednakowoż jeszcze niema 1-ego miejsca. Gram również w kosza od paru lat.

:heart:  :heart: ~~OnE~~ :heart:  :heart:
Nie
-Kłamanie ponieważ bez karty dźwiękowej byś nas nie słyszał
Nie kłamie to raz dwa słyszałeś jak zemną gadałeś kolego, nie mowie ze jej niemam poprostu siadł mikrofon tak samo jak bez słuchawek was wgl nie słyszę.
Posiadam mikrofon oraz mutacje jednakowoż chwilowe spalenie karty dźwiękowej umożliwia mi kontakt słuchowy.
Kontatk czyli chodzi mi o to że możesz do mnie mówić , lecz ja Ci nie odpowiem przez mikrofon bo będziesz słyszał szmery.
Odrzucone na starcie, zapoznaj się z wymaganiami.
3 posty na forum ? To żarty ?
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Nie wiem czy to moja opinia, składam podanie na serwerze DeathRUn i głównie chciałbym wypowiadać się na tematyce tego otóż serwera, na dodatek 10 postów to nie jest wielka przeszkoda.
Imposible zacznij grac na DeathRun i wtedy się wypowiadaj
Uśmiech 
Jestem na tak, na okres tymczasowy. Uśmiech Duży uśmiech
[Obrazek: 30krbqr.gif]
Wiaderko to jest sieć porządna czy dzieciarnia, po to są wymagania by je przestrzegać. Jak ci złoży 10latek podanie też je zaakceptujesz ?
Pisze jak wół, że jeżeli kandydant nie spełnia tych wymagań, niech nie składa podania...
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu