• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[PRZYJĘTY] Podanie o posadę admina VenoX

Kciuk w dół 
- Nick w grze:VenoX
- Posiadasz mikrofon oraz mutację głosu?Językosiadam ^^ Lecz muszę sobie go poprawnie skonfigurować to robota na 5 min lecz muszę mieć jakąś motywację (Łotrzyk już mi ją powoli zaczyna dawać) Uśmiech.
- Czas spędzony na serwerze: Jakiś GameTrack ?? Ok 10 h może więcej ciężko stwierdzić Uśmiech
- Obowiązkowa co miesięczna składka na serwer?:Yes
- Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze?:Nie
- Czy umiesz posługiwać się SorceMod'em?Szczerbolasy Uśmiech
- Dlaczego chcesz zostać adminem?:Bo uważam że czasami nie ma adminów na serwie , jest dużo micro -16 , bugi na mapach .
- Staż w byciu adminem:W 1.6 ok 3 lat . W cs go : miesiac
- O sobie:Cóż mogę powiedzieć ;D Jestem z miasta maczet (Kraków) Gram tam w klubie (Wisła Kraków) Raz nawet byłem w reprezentacji Polski (U16) Po czym rzuciłem to wszystko bo była kasa z serwerowni z 1.6 Uśmiech Chodzę do technikum . Uczę się na kierunku technik informatyk Duży uśmiech . Uczę się pod kierunkiem grafiki programowanie kiedyś pisałem nawet swoje programy , pluginy . Czasami pokuszę się o zrobienie grafiki na jakieś forum Uśmiech Czasami się bawie w DJ Duży uśmiech To tyle ! Duży uśmiech Dobranoc  Cwaniak  Cwaniak  Cwaniak  Polecam Popusia Oczko https://www.youtube.com/watch?v=p3b1jJfhLMY Beka W Uj
Jestem na tak, bo jesteś spoko, nie uważam że grasz 10h na serwie bo widzę cie częściej Duży uśmiech
[Obrazek: 30krbqr.gif]
Na okres próbny, niech napisze pare pluginów Duży uśmiech
Jestem na Tak. Zostajesz przyjęty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu