• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[PRZYJĘTY] Podanie o posadę admina [to nie koval]

- Nick w grze: to nie koval
- Posiadasz mikrofon oraz mutację głosu?: Posiadam mikrofon oraz mutację Uśmiech
- Czas spędzony na serwerze: 51 godzin
- Obowiązkowa co miesięczna składka na serwer?: tak, preferuję formę sms, ale nie przeszkadza mi też przelew
- Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze?: raz na 1 godzinę za trzeszczący mikrofon ale problem już rozwiązany Uśmiech
- Czy umiesz posługiwać się SorceMod'em?: raczej tak
- Dlaczego chcesz zostać adminem?: Spotykam się z sytuacjami gdzie gracze nie przestrzegają regulaminu dlatego chciałbym pomóc, oraz lubię ten server i spędzam tu miło czas
- Staż w byciu adminem: kiedyś byłem adminem na serverach cs 1.6
- O sobie: Mam na imię Bartek. Głównie interesuję się  piłką nożną oraz grami komputerowymi. Lubię grać na komputerze i spędzać tak czas. Czasem przeczytam jakąś książkę czyt. (lekturę).
Jestem zdecydowanie na TAK, gracz lubiany i znany na serwerze. Jest ogarnięty. Mam nadzieję, że wstąpi w nasze szeregi jak najszybciej Duży uśmiech Podanie dobrze napisane.
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Jestem na tak. Popraw to zdanie "Głowie interesuję się głownie"
Jestem na TAK. fajny gość ogarnięty,lubiany na serwie,głos normalny.wg mnie nada sie Uśmiech
Jestem na TAK.
Jestem na TAK.
Zdecydowanie jestem za ogarnięty , lubiany na serwerze oraz miły w wymianie zdań. Byłby świetnym adminem Uśmiech
Jestem na tak, zajebisty koles fajnie sie z nim gada i znany na serverze.
Jestem na TAK. Bardzo miły gracz , miło sie z nim gra na serwie . Uśmiech
Wow! Co tu się stało o.O
[Obrazek: bqfzSW3.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu