• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[PRZYJETY] Podanie o Admina BlackSnake

Wideo 
-Nick w grze:BlackSnake
-Posiadasz mikrofon lub mutacje głosu:Tak
-Czas spędzony na serwerze:2 tygodnie
-Składka na serwer:spoko
-Czy byłeś karany na serwerze:Nie
-Czy umiesz się posługiwać SorceMod'em:8/10
-Dlaczego chcesz zostać admine:Chce pomóc serwerowni
-Staż w byciu adminem: dużo razy
-Lubię grać w nogę i w cs go na serwerze jestem prawie codziennie
Mało sie wypowiedziałeś się
Nie widze cię dużo na serwerzę
-Brak mikrofonu z tego co widze
Fajny miły ale jako gracz.
Na Admina raczej nie.
NIE/NEU
Wiaderko weź wgl zaclaimuj tego DR'a bo nawet nie idzie sprawić ile kto ma godzin przegrane Zdezorientowany Co do podania, to nie wypowiadam sie bo nie gram na DR.
Co do wypowiedzi Spasiby oraz Lotrzyka, Spasiba napisał że za mało się wypowiedział, ale trzeba wziąść pod uwagę też że to jest podanie nie felieton. Co do Lotrzyka to twoje uzasadnienie jest totalnie bezsensu, fajny jako gracz, ale adminem nie był u nas więc nie czaję na jakiej podstawie to stwierdzasz Oczko
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Dzieki
(07.03.2015, 16:51)Impossible napisał(a): Wiaderko weź wgl zaclaimuj tego DR'a bo nawet nie idzie sprawić ile kto ma godzin przegrane Zdezorientowany Co do podania, to nie wypowiadam sie bo nie gram na DR.
Co do wypowiedzi Spasiby oraz Lotrzyka, Spasiba napisał że za mało się wypowiedział, ale trzeba wziąść pod uwagę też że to jest podanie nie felieton. Co do Lotrzyka to twoje uzasadnienie jest totalnie bezsensu, fajny jako gracz, ale adminem nie był u nas więc nie czaję na jakiej podstawie to stwierdzasz Oczko

Po prostu nie sądzę żeby się nadawał na to stanowisko, to nie tylko kickowanie i banowanie.. dlatego dodałem NEU do wypowiedzi. Przyjemnie sie z nim gra, jest kulturalny, ale to stanowisko to obowiązki. Nie wiem, ja starej daty jestem. Poza tym w podaniu jest 16+ wiek wymagany, i każdy chce być w tym wyjątku.
No rozumiem, ale nie znasz go w 100% Oczko Od tego jest admin próbny. Ale ogólnie BlackSnake to popracuj troche Oczko Zaraz wprowadze zmiany jeszcze co do wymagań.

Jestem na nie - dlaczego? Wiek oraz udział na forum. Oczywiście są wyjątki, ale myśle,że znajdzie sie lepszy kandydant Uśmiech Serwer bardzo ładnie się rozwija, to i ze znalezieniem admina problemu nie będzie.

Takie moje zdanie.
Kenobi, jeżeli nie gramy na serwerze to nie wydajemy werdyktu (Tak czy Nie). Wiek faktycznie nie odpowiada ale jest napisane w wymaganiach (są wyjątki), co do udziału też nic nie ma o tym mowy w wymaganiach (tych starych, bo dziś je zmieniłem, ale kandydant ten podlega jeszcze starym regułom). Dlatego twoja wypowiedź jest niestety zbędna i nie jest brana pod uwagę, ponieważ nie grasz na DR'rze z tego co mi wiadomo Oczko Dlatego proszę o nie wydawanie werdyktu przez graczy, którzy nie grają na danym serwerze.

Zostajesz przyjęty na tydzień. 14 marca zdecyduje czy zostajesz na stałe.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu