• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Parę spraw

1) Jest wgrane FD na server?

2) Plugin od głosowania działa na błędnej zawartości notatnika gdzie są mapy takie jak dust2, nuke itp. W końcu nie wiem czy to działa przez mapcycle, czy przez vote'a, bo zagłosowano na nuke'a, a i tak mapę zmieniło na deathrunową.

3) Czy musi być tak, że osoba wchodząca na serwer nie może bezpośrednio wejść do teamu przez "zbyt dużą ilość graczy"? Wątpię Uśmiech
Odpowiedz
Moim zdaniem potrzebna jest również interwencja Hajmusa, wszystko się zrobi, tylko że właśnie trzeba te podstawowe błędy zneutalizować Oczko Dlatego musi się nawiązać jakaś współpraca między Wiaderkiem, a Hajmusem Uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz
Z wiaderkiem testowaliśmy podstawowe rzeczy przy starcie, moda, nawet pisałem mu pluginek na stripowanie broni Duży uśmiech
Co do błędów to nie są mi znane, nikt nie zgłaszał i nawet nie wiedziałem o ich istnieniu Uśmiech Postaram się pomóc, ale muszę wiedzieć co nie działa Uśmiech

Odpowiedz
Kluczową sprawą jest to, że na serwerze pomimo 18 slotów może grać tylko 5 osób, reszta tylko obserwować, ponieważ jest limit, do terro dołączyć się nie da a gry jest 4 graczy w CT 5 już nie dołączy, to jest priorytet.

Odpowiedz
Ok, ogarnąłem parę błędów
  • Mapa od teraz trwa 20 minut, nie 15 rund.
  • Wprowadzono opcję trybu "no mercie" - to, że drużyna ma przewagę ponad połowy rund nie zakończy już meczu
  • Wyłączone domyślne głosowania wbudowane w CS:GO
  • Teoretycznie naprawiony bug z ilością graczy w team - jednak to jest do sprawdzenia.
  • Wyłączone kamizelki
  • Wyłączone friendly-fire.

Odpowiedz
Jeszcze trzeba wyłączyć autobalans drużyn, bo przeżuca niepotrzebnie 2 osobe do terro, gdy jest za dużo osób w CT Uśmiech

Odpowiedz
Spokojnie ludziska to że nie pisze na forum. Nie znaczy że serwer mam w dupie Oczko Cały czas prowadzę rozmowę z Hajmusem, a nasza współpraca układa się prawidłowo. Nawet nie wiecie ile rzeczy próbuje ogarnąć na serwer.
Odpowiedz
Wiemy Wiaderko wiemy Uśmiech Prawie ciągle coś na serwerze robisz Uśmiech

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu