• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pdanie Pan[JWK]

• Imię: Kamil
  • Nick: Pan[JWK]
  • Steam ID: STEAM_1:0:130809226
  • Składka (Tak/Nie): TAK
  • Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie): Tak
  • Miejscowość: Radom-Warka
  • Kontakt: tel ; steam: Pan[JWK] ; gadugadu (musiałbym przypomnieć hasło Oczko )  
  • Doświadczenie w administracji serwerem: miałem już admina na serwerach cs1.6 Uśmiech
  • Znajomość SourceMod'a (komendy admina): jeżeli dużo się nie zmieniło od czasów 1.6 to tak Uśmiech, lecz szybko mogę się nauczyć
  • Dlaczego chcesz mieć admina?: Ponieważ widzę, iż brakuje administracji i chciałbym zapobiec złej atmosferze spowodowanej osobami grającymi ze wspomagaczami
  • O sobie: Myślę, że jestem miłym mężczyzną, sympatycznym, jak i również koleżeńskim. Potrafię się dogadać z PRAWIE każdą osobą . Interesuję się sztukami walki, bronią palną itp. Uśmiech. Pracuję w wojsku, oraz w ochronie  . I myślę, że to tyle z ciekawszych rzeczy Uśmiech. ( bardzo lubię pisać buźki Duży uśmiech )   
Jestem na tak. Miły i pomocny.
Bardzo przyjazny chłopak, z chęcią zobaczyłbym go w roli admina Duży uśmiech Jak najbardziej na tak Duży uśmiech (dzisiaj sie nie rozpisze bo nie mam weny po nocce, ale wiesz że Cie kochamy jwk <3 )
(17.09.2016, 16:51)Pan[JWK] napisał(a):
  • Składka (Tak/Nie): To zależy, kiedy  będę miał czas Uśmiech   

Co to znaczy? Duży uśmiech
[Obrazek: bNfwaKY.gif]
Tak.
Równy gość Oczko
Tak, sympatyczny chłopak Oczko
Nie widziałem żadnych negatywnych zachowań z jego strony, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to obecność na serwerze, ponieważ rzadko go tam widuje.
Ale mój głos jest na TAK, przyda się ktoś kto będzie mógł pilnować porządku w innych godzinach na przykład.
Tak, tak, tak (y)
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Twoje podanie zostało pozytywnie rozpatrzone. Napisz do mnie na steam Oczko

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post.

Z pozdrowieniami,
Zespół naOtwocku.pl
[Obrazek: bNfwaKY.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu