• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plucie na groby.

Siemka. Sprawa dosyć znana, co byście z taką gówniarą zrobili ? Jeżeli ktoś nie rozumie o co chodzi niech zajrzy do filmiku (dziewczyna pluje na groby żołnierzy i nie tylko). Na miejscu jej rodziców bym sam się zakopał, albo jej napluł na twarz. Proszę o wstrzymanie się od bluzgów na forum.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=s5jy63VXlAk
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz
uuuuu kiepsko z nią by było
Odpowiedz
Mi się wydaję że kiepsko z nią dopiero będzie, gdy ktoś ją na mieście spotka Duży uśmiech

Odpowiedz
Nie wiem co ma na celu robienie takich "filmów". On ją kręci, ona udaje, że się zasłania. Jedyne co ostudza emocje, to że jest to młoda i głupia dziewczyna, która ma jeszcze nasrane we łbie i nie jest świadoma tego co robi, tzn nie zdaje sobie sprawy z tego co robi. Jedna wielka prowokacja. Moim zdaniem to tyle Zdezorientowany

Odpowiedz
Dodajmy że w innym filmiku "dłuższym" ten facet co ją nagrywa, mówi cytuję "Robisz to szybciej ode mnie". Wychodzi na to że ona chce się chyba przypodobać komuś lub niewiem, może błędy wychowawcze rodziców ?!

Odpowiedz
pewnie tak jak mówisz błędy wychowawcze
Odpowiedz
Młoda, głupia i niedojrzała lala.
Zaje*ać na miejscu to mało
Odpowiedz
No też jestem tego zdania Oczko Masakra, gdzie są w ogóle jej rodzice Zdezorientowany ? Pewnie sami sie zakopali pod ziemie po tym filmiku.

Odpowiedz
Co to za głupie zachowanie... Po prostu "no comment".
Odpowiedz
Szacunek dla każdego poległego . Może ona nie jest świadoma , że jej dziadem czy pradziadek zginął za Polskę w tamtych czasach .
WITAM
Nie będę tolerował oszustów

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu