• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie Fapcia

-Imię/nick: Patryk/Fapcio
-czy zajmowałeś sie kiedyś teamspeakiem?:Nie ale Chciałbym spróbować 
-dlaczego Ty:Jestem osobą, która szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, spędzam bardzo dużo czasu Na TeamSpeaku i lubię pomagać 
-Akceptuje składkę (7,38zł z VAT) SMS : Tak

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania
[Obrazek: IroQCAs.gif]
Odpowiedz
Jak najbardziej na TAK, osoba odpowiedzialna, rozsądną, przytępawa, nadaje się na to stanowisko.
[Obrazek: 41dzt4H.gif]
Odpowiedz
Faperko ewidentnie na takUśmiech)
[Obrazek: tumblr_lyszyd64hB1r1t4wmo7_400.gif]
Odpowiedz
Jestem na nie, rzadko Cię teraz można spotkać na ts. Sequ dlaczego dla osoby którą znasz twoje zdanie jest na TAK? Skoro całkiem niedawno nawet nie miesiąc temu koleś napisał podanie i cytuje ''lecz tylu moderatorów ilu jest aktualnie na tsie (Ja, ProNeo i Ronald ) moim zdaniem sobie świetnie radzimy i większość czasu przebywamy na ts'' napisałeś to? Jaka tu niby jest sprawiedliwość. Jestem na nie Uśmiech
[Obrazek: 30krbqr.gif]
Odpowiedz
(19.12.2016, 18:30)Madzia845 napisał(a): Jestem na nie, rzadko Cię teraz można spotkać na ts. Sequ dlaczego dla osoby którą znasz twoje zdanie jest na TAK? Skoro całkiem niedawno nawet nie miesiąc temu koleś napisał podanie i cytuje ''lecz tylu moderatorów ilu jest aktualnie na tsie (Ja, ProNeo i Ronald ) moim zdaniem sobie świetnie radzimy i większość czasu przebywamy na ts'' napisałeś to? Jaka tu niby jest sprawiedliwość. Jestem na nie Uśmiech

A więc jeśli już Cie tak bardzo to obchodzi, nie wiem czy zauważyłaś może i nie, lecz Ronalda aktualnie nie ma na ts. Kolejna sprawa "Sequ dlaczego dla osoby którą znasz twoje zdanie jest na TAK?" No kurde, tutaj wystarczy pomyśleć chwilkę, wolę dać moderatora osobie którą znam, ufam i uważam, że jest rozsądna i odpowiednia na to stanowisko, niż komuś kogo praktycznie nie znam, lub uważam, że się nie nadaje.
Odpowiedz
Sorry, ale jak masz poznać kogoś skoro siedzisz na swoim kanale tylko? Fapcio praktycznie nie wchodzi, wiec po co. Zresztą nie ma potrzeby żeby było więcej bo i tak mało osób jest na ts i to wystarcza. Uśmiech
Odpowiedz
(20.12.2016, 23:15)Madzia845 napisał(a): Sorry, ale jak masz poznać kogoś skoro siedzisz na swoim kanale tylko? Fapcio praktycznie nie wchodzi, wiec po co. Zresztą nie ma potrzeby żeby było więcej bo i tak mało osób jest na ts i to wystarcza. Uśmiech

Hmm, ostatnio na Nie dałem osobie o nicku "Jaymes Bradley" rzadko go widuje na ts i jeszcze jednej osobie o nicku Jasino, która napisała w podaniu, że ma 11 lat, to kurcze no nie wiem, fapcio jest codziennie, tylko aktualnie ma gorączkę i nie wbija Smutny
Odpowiedz
I tak jestem na nie bo mało osób siedzi na ts i JEST ok z liczba moderatorów Uśmiech
Odpowiedz
Ok, masz prawo do swojego zdania.
Odpowiedz
Wiek na pewno się zgadza Patryku? Duży uśmiech

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR