• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie KLLK

Imię: Kamil
Nick: HighOnDota | KLLK
Steam ID: STEAM_0:1:82341753
Składka (Tak/Nie): Nie (Niestety nie dostaje kieszonkowego oraz mieszkam za granica)
Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie): Tak, oczywiscie przyjmuje
Miejscowość: Leeds, Anglia
Kontakt: Na steamie
Doświadczenie w administracji serwerem: Bylem adminem na deathrunie ale juz nie mam bo nie gralem zbyt dlugo na nim
Znajomość SourceMod'a (komendy admina): Znam tyle co trzeba. Czyli komendy co najbardziej sa uzywane (kick,mute,ban)
Dlaczego chcesz mieć admina?: Gram bardzo czesto na serwerze DD2 i sie poznalem z duzo fajnymi ludzmi. Oraz chce banowac cheaterow albo kickowac AFK.
O sobie: Jestem duzym no lifem komputera. Lubie bardzo bawic sie Photoshopem i grac w CSGO oraz Dota 2.
Na GT nawet nie wyszukuje twojego nicku. Pozatym na serwerze cheaterów jest mało, rzekł bym nawet że i wcale, ponieważ serwer jest chroniony przez VAC'a. Jeżeli już taki ktoś jest, to odrazu informowany o tym jestem ja. Powiem tak, nie wiem z jakiego powodu nie pokazuję mi Cię na liście graczy na GT, być może poprostu wbiłeś tylko na forum i złożyłeś podanie bez jakiej kolwiek gry na serwerze, bo niestety mieliśmy wiele takich przypadków. Składka moim zdaniem to kluczowa sprawa jeżeli chcesz zostać adminem, poprostu serwer z czegoś musi być utrzymywany, także jeżeli składki nie akceptujesz, to narazie jestem na wielkie nie. Poczekamy co powie Hajmus Uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Brak składki, 15 lat, 8 godzin na serwerze... ;]
Powody wypisane wyżej.
Zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu