• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie LaXaR.

- Nick w grze:LaXaR
- Posiadasz mikrofon oraz mutację głosu?: wygrzebałem stary mikrofon i jako tako jest, Kinia potwierdzi, że mutacje mam.
- Czas spędzony na serwerze: no więc grałem długo dość na innych nickach.
- Obowiązkowa co miesięczna składka na serwer?: da radę się dogadać myślę.
- Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze?: nie
- Czy umiesz posługiwać się AMX'em?: tak, zresztą mam pomoc starszej siostry
- Dlaczego chcesz zostać adminem?: Gdy nie gra moja siostra, gram przeważnie ja, a jeśli widzę jakiegoś cheatera na serwerze to nie wołam siostry czy coś tylko wchodzę na jej nick, spect i jak jest powód to banuje robiąc ssy. Jestem dość ogarniętym chłopakiem mimo wieku. Po prostu chęć pomagania, szlag mnie trafia jak widzę osobę z wh lub aimem i nie mogę nic zaradzić.
- Staż w byciu adminem: 2 miesiące.
- O sobie: nazywam się Kacper, mam 15 lat i uczęszczam do gimnazjum. W chwilach wolnych pomagam rodzinie w domu na przemian z siostrą, aby każde z nas miało chwilę relaksu pomagamy na przemian. Gram z Sylwią nałogowo w cs'a, uprawiam różne sporty, a najulubieńszym jest koszykówka.
Apeluję ponieważ siostra zabroniła gry na jej nicku i banowania graczy z jej admina, a ja bardzo chętnie pomógłbym w pilnowaniu serwera gdy mojej siostry nie ma.
Odpowiedz
Składka jest obowiązkowa. Jeśli ją akceptujesz to przyjmuję Uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz
Jestem neutralnie nastawiona do twojego podania, jako iż znam Cię osobiście powiem, że jesteś w miarę spokojnym chłopakiem, ortografię ogarniasz, mutację masz. Jedyną wadą jest pyskowanie starszej siostrze i niechęć do oddania komputera gdy za długo siedzisz. Mikrofon to chyba sprzed drugiej wojny światowej wytrzasnąłeś.
Odpowiedz
Ach te rodzeństwo, skąd ja to znam haha
Ja jestem oczywiście na TAK :3
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu