• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie Na Admina #1

Wymagania

Wiek minimum 16 lat. [czasem zezwalamy na wyjątki]
   Mikrofon działający
   Znajomość i rozpoznawalność na serwerze
   Aktywne konto na forum, udzielanie się w tematach.
   Obowiązkowa składka od 11zł do 15zł miesięcznie [przelew]

Wzór podania :

Imię: Damian
   Nick:Nie Mam Dzwieku Smutny
   Steam (Tak / Nie): Nie
   Składka (Tak/Nie):Nie Smutny
   Miejscowość:Gdynia
   Kontakt:gg 51613519
   Doświadczenie w administracji serwerem:bardzo duże potrafie sie obsługiwać amx oraz potrafię pisać plugin Uśmiech
   Znajomość AMX'a (komendy admina):Znam i to bardzo dobrze
   Dlaczego chcesz mieć admina?:Ponieważ brakuje adminów a ja jestem chetny czasami wchodzą na serwer jakies odpaly czyli wh/aim/sh/anty flash itp.itd
   O sobie:
mam na imie Damian interesuje sie sportem oraz tancem i muzyka pochodze z gdyni mam 15lat rocznikowo 16 nadal bez mutacji Uśmiech

Prosze O Pozytywne Rozpatrzenie Podania
Osobiście na serwerze nigdy Cię nie spotkałem, ale mam pewne zastrzeżenia jako tako :
1. Spamujesz gdzie możesz.
2. Składka.
3. Steam.
4. Interpunkcja.
wydaje mi się że jesteś w porządku i ogarnięty, ale powiedz jeszcze
czy nie masz problemów z wulgaryzmami kierowanymi do innych graczy, czy obrazami i czy potrafisz na pewno grać trzymając poziom
czy byłeś kiedyś już adminem, jeśli tak, to jak długo
kultura jest wpozatku nie wyzywam nie ublizam a admina miałem juz na dd2/surw/JB/zm/cod i najdłuższy admin to około roku Uśmiech
Myślę, że dla pierwszego admina można byłoby zamienić opłatę na jakąś ilość reklam miesięcznie, jakoś porównywalną do tego, ile się kupuje reklam za 11 zł.
Brakuje interpunkcji i ortografii, ale to chyba nie jest ważne.
Wątpię gdyż za 11zł wychodzi około 400 reklam od strony z którą współpracuje - http://advertgame.pl/watek-cennik-uslug_11?pid=11#pid11

Chyba, że sam interesant by się na to zgodził Oczko

Ok, dogadaliśmy się na pierwszy miesiąc za reklamy - próbny okres. Później admin zadeklarował się normalnie opłacać Uśmiech
Więc akceptujemy i czekam na linki.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu