• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie NastsS

Imię: Patryk
Nick: uNL NastsS
Steam ID: https://steamcommunity.com/id/nastss
Składka (Tak/Nie): Nie ( nie moge, mieszkam za granica i nie mam zbytnio funduszy)
Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie): Tak
Miejscowość: w polsce : Gdynia, w angli : Leeds
Kontakt: na steamie moim Uśmiech
Doświadczenie w administracji serwerem: Bylem juz administratorem 2 serwerow, neistety sie rozpadly ale z ciaglym czasem ucze sie i mam zamiar rozszerzyc moja wiedze Duży uśmiech
Znajomość SourceMod'a (komendy admina):  Nie znam sie za bardzo na pisania pluginow Zdezorientowany
Dlaczego chcesz mieć admina?: Przebywam od niedawna dluzszy czas na sewerze DD2, zaprzyjaznilem sie juz z jednym z aministratorow serwera Uśmiech, ludzie na serwerze mnie niektorzy znaja i bardzo szanuja/lubia. Mam zamiar postawic ten serwer na nogi i pomoc w rozwoju serwera otoz mam na mysli Warning,banowanie ( w ostatecznosci) ludzi nie sotsujacych sie do regulaminu, oszukiwania w grze, wulgaryzmy itp itd.
O sobie: No coz bardzo lubie grac w gry komputerowe jest to moja pasja od malego Uśmiech Moim marzeniem jest spotkanie sie np. w spodku z druzynami e-sport Uśmiech. Po za komputerem w zyciu prywatnym bardzo lubie pracowac jako wolontariusz(pomagam roznym ludziom). Moja polska gramatyka/interpunkcja nie zadowala ale z czasem staram sie uczyc i sie poprawiac.

Dziekuje za rozpatrzenie sprawy, Pozdrawiam i zycze udanej, milej i spokojnej wielkanocy ! Duży uśmiech
Podanie super jednakże szkoda iż ze składką krucho zwłaszcza, że nie jest to duży koszt - 10zł (niespełna 3 funty miesięcznie). A dzięki temu serwer zapewnia sobie byt i stabilność finansową. No i wzajemnie wesołej Wielkanocy życzę :-)

(03.04.2015, 18:46)Hajmus napisał(a): Podanie super jednakże szkoda iż ze składką krucho zwłaszcza, że nie jest to duży koszt - 10zł (niespełna 3 funty miesięcznie). A dzięki temu serwer zapewnia sobie byt i stabilność finansową. No i wzajemnie wesołej Wielkanocy życzę :-)

Postaram sie cos ogarnac a jak nie bedzie to problem to potem w maju bede dostalwal regularne kwoty 400 zl wiec cos doloze Uśmiech
Jestem jak najbardziej na tak, tym bardziej że jako jedyny Administrator gram na tym serwerze.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu