• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie SoBoTa

• Imię: Paweł

• Nick:SoBoTa

• Steam ID:STEAM_1:0:28541418 

• Składka (Tak/Nie):Tak

• Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie):Tak

• Miejscowość:Sierpc

• Kontakt:690-154-337  GG:10204587 , STEAM:sobota535

• Doświadczenie w administracji serwerem:Za czasów 1.6 admin na serwerach dd2, ffa i cod mod.

• Znajomość SourceMod'a (komendy admina):Bardzo podobne do 1.6, po zapoznaniu się z amxmodmenu cs:go nie widze problemu

• Dlaczego chcesz mieć admina?: Dbanie o porządek na serwerze to będzie priorytet, pare osób pytało czy jestem adminem więc postanawiam zgłosić swoją kandydature

• O sobie:Miły(tak myślę), spokojny(czasem), wygadany(nie zawsze), normalny chłopak ;d
Na tak Uśmiech. Tylko że w środy jest zajęty Duży uśmiech
Sobotę kojarzę jako jednego nie tyle ze stałych bywalców i dobrych znajomych, co gości które dość często odwiedzają otwocka i wprowadzają pozytywną atmosferę. Co do zachowania, tak jak Paweł napisał w podaniu, jest to osoba w miarę spokojna, ale też nie cicha myszka, takie zielone światło na TAB'ie z którym można pogadać, pożartować jak i pograć ;p W żadną stronę z tego co pamiętam nigdy nie przesadzał, mam tutaj na myśli taką sprawę, że są np osoby młode, z pozoru zdolne do dobrego administrowania ale np. cechuje ich stronniczość wobec znajomych i czasem brak rozsądku, takie osoby też bywa że przesadzają z "poczuciem władzy". Drugą granicą są osoby za bardzo sztywne, starsze, które wprowadzają negatywną atmosferę brakiem podejścia do graczy w średnim wieku od nawet 12 do lat około 20, często gardzą tzw. dzieciakami i szydzą z nich. Przechodząc do rzeczy, myślę że Sobota mieści się w idealnej granicy pomiędzy tymi dwoma rodzajami ludzi, jest na tzw. złotym środku, potrafi  pożartować, pogadać, nie przesadza też i nie uprzykrza gry innym zbyt częstymi gadkami,  po jego zachowaniu widać że jeśli miałby władzę na serwerze nie przeginałby z nią, ani też nie był stronniczy. ;D Jednym słowem, bardzo dobry materiał na admina, jedyne co musiałby minimalnie poprawić (A odnośnie czego też nie mam pewności bo możliwe że gra akurat jak mnie nie ma ) to większa frekwencja na serwerze wraz z tym jak by dostał posadkę ;D Nawet w sumie jeśli nie odwiedzałby serwera aż tak często myślę że nadanie mu rangi dałoby jedynie same plusy. ;D  Pozdrawiam serdecznie, szczere TAK ^^
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Ja również oczywiście jestem na tak. Witamy na pokładzie! Uśmiech

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post.

Z pozdrowieniami,
Zespół naOtwocku.pl
[Obrazek: bNfwaKY.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu