• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie Soczka :D

Duży uśmiech 
Imię: Arek 

Nick: Soczek

Steam ID: http://steamcommunity.com/id/szejmous/

Składka (Tak/Nie): Tak

Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie): Tak

Miejscowość: Kwidzyn (Pomorskie) // Zapraszam, fajne tereny ;>

Kontakt: Facebook/Telefon/Skype/GG/Ts/Mumble/Forum/Steam/Co tylko poczeba Duży uśmiech

Doświadczenie w administracji serwerem:

W niedaleko odległej przeszłości, kiedy miłe zimowe wieczory spędzałem grzebiąc w configach pluginów i bawiąc się w programowanie miałem serwerownię.
Były to 3 serwery popularnych wówczas gier, które stały na hostingu sponsorującej firmy Duży uśmiech Dzięki temu doświadczeniu znam zasady na których
bazuje większość serwerów przeróżnych gier oraz schemat ich działania. Odnośnie cs'a, administrowałem za czasów 1.6, w cs:go będzie to dla mnie coś nowego,
jednak jak wspomniałem wcześniej spokojnie podołam przystosowaniu się do nowego środowiska i pluginów ;D

Znajomość SourceMod'a (komendy admina):

Przestudiowane oraz obcykane ;>

Dlaczego chcesz mieć admina?:

Serwer ten od samego początku mojej przygody z CS:GO (czerwiec ubiegłego roku) był dla mnie swoistą motywacją do gry. Praktycznie nie przesiadywałem na innych serwerowniach, zgłebiając tajniki dust2. Przesiadujący tutaj ludzie stwarzają niesamowitą atmosferę która skupia wokół siebie graczy z poczuciem humoru i zasadami. Mogli oni oglądać jak z nic nie ogarniającego, motającego się Soczka stałem się strzelcem wyborowym x) (No dobra, dalej trochu possywam, ale jest lepiej.. Ej, bo chyba jest co nie? x)  ) W związku z tym chciałbym uczestniczyć w tym dziele, jednocześnie wspierając jego rozwój jak i pilnować , żeby atmosfera którą tu zastałem wciąż się utrzymywała Duży uśmiech Myślę że mój styl bycia , w którym staram łaczyć się elementy humoru i trzymać pewne zasady dobrze wpasuje się w życie serwerowe oraz wpłynie pozytywnie na jego przyszły rozwój Duży uśmiech Mam w planach również małe co nie co, z użyciem moich dawniejszych
umiejętności lektorskich i audiowizualnych , aby zapełnić poranno-południowe pustki na serwerze Duży uśmiech

O sobie:

Aaa więc, szczegółowo opisałem się w dziale "O mnie" na forum tej oto serwerowni

serdecznie zapraszam, oto link ----> http://www.naotwocku.pl/Thread-Sieeeemaneczko-D Duży uśmiech

Są tam główne rzeczy które powinno się o mnie wiedzieć ;D

Jeśli jednak komuś się nie chce czytać moich dłuuugich wypocin zapraszam do krótkiego opisu poniżej :3 :

Jestem Arek, mam lat 18.5 ;D Staram się być jak najbardziej pozytywnie nastawiony do życia, w którym jak to uważam człowiek powinien spróbować wszystkiego Duży uśmiech
W związku z tym pula moich zainteresowań jest ogromna Duży uśmiech Jeśli jesteś ciekawy , zajrzyj w link, głównie jest to jednak sport każdego rodzaju (tak, nie jestem nerdem :O ) oraz oczywiście komputerek w sferze od programowania i grafiki 3d po zwyczajne rozrywki (od 4 lat gram w lola, od roku w csa). Staram się być z reguły dobrym człowiekiem, doświadczyłem w życiu niemało w związku z czym można u mnie wykluczyć szczeniackie zachowania, a jeśli uważasz że takie u mnie występują, widocznie robię to w celach humorystycznych ;D

PS: Ten krótki tekst wyżej zajął mi półtory godziny x) 3 razy musiałem pisać go na nowo bo przez przypadek klikałem przycisk wstecz na myszce Duży uśmiech A za czwartym, kiedy robiłem to w notatniku.. zgadnijcie ._. Odcieli mi prąd x)

Dobry chlopok Duży uśmiech Bedzie z niego spoko admin.
Jestem pewny, że ten kandydat sprawdzi się w roli admina. Wielokrotnie grałem z nim na serwerze i wiem, że jest człowiekiem ogarniętym/miłym. Podanie - pełna profeska, robi wrażenie. Nie wiem jak długo można byłoby doszukiwać się minusów to chyba ich nie znajdziemy. Już jako gracz był aktywny na forum. Bez żadnych zastanowień jestem na TAK
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Jak najbardziej na tak Oczko takiego admina nam trzeba! Duży uśmiech
Moim zdaniem Soczuś byłby świetnym adminem,jest lubiany na servie,ma poczucie humoru,jest otwarty dla ludzi,jest sprawiedliwy,i uczciwy,a to chyba najlepsze cechy jakie potrzebuje admin Oczko
Jestem na TAK. Fajny chłopaczek i dobry kochanek! Zdecydowanie tak!
Jestem na TAK. soku bedzie dobrym adminem!
Oczywiście ,że tak jestem na tak! Uśmiech
100% na TAK!!!
@refresh Proszę , ludzie wypowiadajcie się Duży uśmiech Prawie każdy kto grał na dust2 powinien mnie znać i kojarzyć Duży uśmiech Chyba, że nikt więcej już nie chce nic mówić Duży uśmiech Miłego wieczoru wszystkim życzę :3

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu