• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie Szpaka

Podanie:
  • Imię: Piotr
  • Nick: Szpaku
  • Steam ID: [U: 1: 229734861]
  • Składka (Tak/Nie): Nie. bikoz aj dont hef monej
  • Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie): Tak
  • Miejscowość: Mykanow 
  • Kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561198190000589/
  • Doświadczenie w administracji serwerem: Tak
  • Znajomość SourceMod'a (komendy admina):  Tak
  • Dlaczego chcesz mieć admina?: Chce mieć admina ponieważ już nie mogę wytrzymać tego co czasami dzieje się na serwerze. Jak widzę te dzieci bez mutacji, "trooli" czy osoby które wchodzą na serwer aby kogoś powyzywać to mnie coś rozwala od tyłu ^^ Jestem często tego świadkiem ponieważ często gram w godzinach porannych gdy innych adminów nie ma. Na serwerze gram juz sporo czasu większość graczy i adminów mnie zna.
  • O sobie: Lubie sporty drużynowe i gry komputerowe. Gram w siatkówke i piłkę nożną. Lubie rysować. Miałęm kiedyś kanał o minecrafcie z 500 widzów xDD
Składka (Tak/Nie): Nie. bikoz aj dont hef monej

Bez składki to ciężko nie ma nic za darmo a serwery nie są takie tanie w utrzymaniu. Ogólnie jestem na tak lecz postaraj się zoorganizować hajs na miesięczne składki Oczko
(25.02.2016, 20:02)ronald napisał(a): Składka (Tak/Nie): Nie. bikoz aj dont hef monej

Bez składki to ciężko nie ma nic za darmo a serwery nie są takie tanie w utrzymaniu. Ogólnie jestem na tak lecz postaraj się zoorganizować hajs na miesięczne składki Oczko

Zależy też ile bedzie skladki xD
Wypowiem się jako że Szpaku jest tu chyba nawet dłużej odemnie : 3 A więc, bardzo miły, kultularny ziomeczek. Jest jednym z tych którzy kiedy jest 0 osób na serwerze wchodzi na niego i zaprasza znajomych, a potem serwer się zaludnia Duży uśmiech Stwarza przyjemną atmosferę i jest godny zaufania ;D Uważam że byłby świetnym adminem, tylko z Tą składką, może jakoś uda mu się sypnąć groszem, bo z tego co wiem kolorowo nie jest : D Ale jak najbardziej jestem za :3 Jest jednym z tych którym spokojnie podałbym pasy do steama (w sumie to nic na nim nie mam xD ) ze względu na zaufanie jakie budzi :3 Na duże TAK , jak najbardziej ;D
Oczywiście że na tak Uśmiech ale wiesz bez składki to raczej administratora nie dostaniesz ;/
(25.02.2016, 21:17)Szpaku(jedynyprawidziwy) napisał(a):
(25.02.2016, 20:02)ronald napisał(a): Składka (Tak/Nie): Nie. bikoz aj dont hef monej

Zależy też ile bedzie skladki xD

Składka wynosi jakieś 9 zł przelewem. Lub 23 zł SMS ( chyba )
Jestem na TAK. Miły ziomeczek . A składka wynosi 11 zł
Wiek troszkę za mały. Brak składki. Zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu