• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie by ✓ Rev ✓

• Imię: Patryk
  • Nick: ✓ Rev ✓
  • Steam ID: STEAM_0:0:93186067
  • Składka (Tak/Nie): Tak
  • Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie): Tak
  • Kontakt:  Steam/FaceBook
  • Doświadczenie w administracji serwerem: Miałem wile razy administratora na różnych serwrach 1.6
  • Znajomość SourceMod'a (komendy admina): 5/10 ale szybko się uczę nowych rzeczy
  • Dlaczego chcesz mieć admina?: Dlatego że gram już dłuższy czas na serwerze w godzinach rannych i późnej nocy kiedy są największe dzieci i trolle.
  • O sobie: Mam na imię Patryk mieszkam w Piekarach Śląskich poświęciłem na grę już ponad 1000 godzin interesuję się e-sportem i informatyką
Super super naprawde super polecił mi ten serwer i jest swietnie często na servie niemam słów wymazony admun :*
Tak polecam go.
On pokazał mi serwer i sobie teraz gram w wolnych chwilach.Zgadzam się że rano i w nocy jest najwięcej zamieszania przydał by się żeby ogarniać ten bałagan.
Oczywiście że jestem na tak przyda się ktoś żeby o tych wymienionych godzinach zajmował się serwerem ponieważ często gram w tych porach i po prostu czasami się nie da wytrzymać
Neutralnie, nie widzę cię często na serwie.
Jestem na tak Uśmiech
Jestem na nie ledwo cie kojarze + poprosiles kumpli zeby zalozyli konta i napisali na tak.
Jestem na Nie rzadko Cię widuje a jak jestes to praktycznie nigdy Cię nie słyszę
I do tego opinie udzielają sami jedno postowcy stanowczo na NIE.
[Obrazek: tumblr_lyszyd64hB1r1t4wmo7_400.gif]
Kojarze go po tym, ze nigdy w mojej obecnosci nie skorzystal z mikrofonu. Jak dla mnie komunikacja z ludzmi to dosc wazny element, szczegolnie gdy musisz byc rozpoznawalny jako admin. Przez to tez wiek moze byc zawyzony, bo nie ma swoistego dowodu by to poswiadczyc.
Poza tym dosc sympatyczny, ale te komentarze od znajomych, ktorzy dopiero zalozyli konta na forum, a ich nickow na oczy nie widzialem nie wroza najlepiej.

Wybacz, ale jestem na nie.
Również jestem na nie.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu