• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie o Admina SzewcU onlly DD2

Oczko 
  • Imię: Patryk
  • Nick: SzewcU
  • Steam ID:STEAM_0:0:108816421
  • Składka (Tak/Nie): TAK
  • Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie): TAK
  • Miejscowość: Płock
  • Kontakt:   Mianowicie za pośrednictwem Steama ( Kontakt Steam z SzewcU )
  • Doświadczenie w administracji serwerem:  Byłem w latach młodości adminem na własnym serwerze z początku tworzonym dla znajomych potem dla innych graczy. 
  • Znajomość SourceMod'a (komendy admina):  Jeśli komendy za czasów legendarnego CS 1.6 się nie zmieniły to tak ale po pozytywnym rozpatrzeniu mojego podania mam zamiar przestudiować je na nowo.  
  • Dlaczego chcesz mieć admina?:  Gram na tym serwerze już trochę znam praktycznie każdego gracza a oni na pewno kojarzą mnie. Mam zamiar trzymać dyscypline na serwerze oraz w jak najlepszy sposób być fair wobec innych graczy. Niektórzy jeśli grali ze mną
    na serwerze wiedzą najlepiej jaki jestem. 
  • O sobie:   Jestem przesympatycznym miłym chłopakiem o dużym horyzoncie zainteresowań. Z każdym po dłuższym kontakcie znajduje wspólny język. Ale czym jest moje zdanie od zdania innych więc lepiej posłuchać komentarzy innych graczy na mój temat  Uśmiech  Jeśli miał bym jeszcze coś dodać to tylko dla zainteresowanych mianowicie jestem vaperem i jak najbardziej promuje sowie hobby które takowe posiadam.      
Jestem na tak Uśmiech dobry chłopak
Spoko chłopak, pomocny, z poczuciem humoru. Na pewno odnajdzie się na stanowisku admina!
Jestem na tak spoko chłopak pomaga innym.
gosc na wallhacku
(10.09.2016, 22:59)klemarine0 napisał(a): gosc na wallhacku

Uzasadnij mnie jak na wallhacku? Jesteś zapewne nowy na serwerze nie widziałem cie i skoro tak mówisz nie widziałem jakiegoś sensownego dowodu na to abym w jaki kolwiek sposób używał takiego wspomagania. Jeśli masz jakieś dowody to chętnie ja jak i połowa tego forum chciała by zobaczyć. Ale jesteś zapewne jakimś trollem który nie wie co wypisuje. Administracja czy inni gracze serwera nie skarżyła się na mnie i nie obwiniała o to że mam jakiegoś cheata.
Kciuk w dół 
Zdecydowane "tak!"   Cwaniak
jestem na TAK Uśmiech
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Ja oczywiście również na tak Duży uśmiech Witamy Oczko

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post.

Z pozdrowieniami,
Zespół naOtwocku.pl
[Obrazek: bNfwaKY.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu