• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie o administratora.

Imię: Igor

Nick: Kenobi.

Steam (Tak / Nie): Tak.

Składka (Tak/Nie): Jeżeli jest taka potrzeba to mogę coś wpłacić. (Da radę sms-em ?)

Miejscowość: Złotów. (Wielkopolska)

Kontakt: Narazie tylko na fb , nie chce publicznie podawać takich danych, założę gg jeśli jest to potrzebne.

Doświadczenie w administracji serwerem: Posiadam. Niestety miałem przerwę w graniu w cs'a i trochę rzeczy zapomniałem , ale wszystko się oczywiście przypomni jak znajdę wolną chwilę Oczko

Znajomość AMX'a (komendy admina): Znam.

Dlaczego chcesz mieć admina?: Jest to dla mnie sama przyjemność. Na serwerze brakuje trochę opieki Zdezorientowany Mógłbym pomóc w prowadzeniu , gram od dwóch dni a już widzę pełno cheaterów.

O sobie: Uczeń liceum ogólnokształcącego na kierunku mat-fiz . Moje hobby to programowanie w Turbo Pascalu ( tak wiem co sobie pomyślicie Duży uśmiech ). Jestem w trakcie opanowywania batch'a. Uwielbiam też pływać i jeździć na motorze.
Przegrane niecałe 3h, niestety jestem na nie.
Gram od dwóch dni ... Tak 3h a jestem na top 1 , chociaż to o niczym nie świadczy.
jestem na Nie Uśmiech
pograj troche a moze zmienie zdanie (:
Sam argument , że przegrałem niecałe 3 godziny przekonuje Cie do tego żeby mnie nie przyjąć ? Zwróć uwagę na to ,że maszyną nie jestem i samym cs'em człowiek nie żyje Smutny
nie wypowiadaj sie w swoim podaniu chyba ze ktos cie o to poprosi !!! Uśmiech pogadam z h@ w sprawie ciebie co bedzie a jak narazie nie spamuj !!!
Serwer stoi 3 dni, według statystyk serwera Kenobi jest 5'tym graczem w klasyfikacji ilości czasu spędzonego na serwerze, nie oceniajcie go tym argumentem, za wcześnie na to.

Dowód : http://scr.hu/4xc7/9zx7j

Z pewnością lepsza to kandydatura niż niektórych.. Na tak Uśmiech
na Tak
Moja opinia w tym podaniu jest bezstronna (Nie jestem ani na Nie ani na Tak) ponieważ nie grywam często na serwerze (praktycznie wcale) ale wyrażanie opini nie bo masz przegrane 3 godziny na serwerze to nie jest powód do bycia na Nie, tym bardziej że serwer stoi krótko. Także to że ma przegrane 3h i znajduje się w tej topce to można uznać za zaletę. Niestety przeciwskazań widzę tu więcej ponieważ graczy na serwerze jest tyle że nie ma sensu werbować kolejnych adminów do pomocy przy ogarnięciu serwera, tym bardziej iż chyba jest już jakiś admin a w sumie to i chyba nawet dwóch (nie licząc H@ HAJMUS'a), kolejną sprawą to jest to iż powinieneś się przyczynić w pewnien sposób do rozwoju sieci/serwera, a ty no niestety, wchodzisz na serwer, grasz (nie ukrywajmy dosyć krótki odstęp czasu) wchodzisz na forum, rejestrujesz się i składasz podanie. Moim zdaniem powineneś troszkę jeszcze pograć na serwerze, poznać ludzi, poudzielać się na forum i czekać aż na serwerze znajdzie się więcej graczy, może ty zwerbujesz swoich znajomych na serwer, twoi znajomi jeszcze kogoś i tak się sieć rozwinie, dla mnie to narazie wygląda tak jakbyś wszedł na serwer, powiedział chce admina i tyle, być może i się mylę, niestety po twojej aktywności nie widzę nic zaskakującego, wydaję mi się że nawet nie znasz dobrze ludzi. Admin to nie tylko osoba, która banuje, kickuje, daje ostrzeżenia i sobie gra na serwerze mając immunitet, jest to również osoba dająca jeszcze coś od siebie, przyczyniająca się do rozwoju sieci, to osoba, która naprawdę zasługuje by stanąć na tym stanowisku i wykazać się dużą odpowiedzialnością i wkładem pracy by na tym stanowisku się znaleźć, możesz również powiedzieć że przecież będziesz płacić składki na serwer, co poniekąd pomoże przy jego utrzymaniu, ale co po tych składkach jeżeli na serwerze wszyscy będą mieć admina, pozatym składka to też pewnien sposób zabezpieczenia się przed "osobami niepożądanymi", bo zazwyczaj było tak że admin był za reklamy, ale ze względu na dużą ilość dzieci trzeba było zamienić tą formę. Moim zdaniem do wymagań powinien być jeszcze dodany podpunkt "Przyczynianie się do rozwoju sieci" Uśmiech Tyle odemnie, absolutnie nie mam własnego zdania, ale chce dać troszkę do myślenia przyszłym kandydatom i autorowi tego podania iż admin to nie jest zabawka, i że tej posady nie dostaje się od tak. Pozdrawiam Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu